Zastosowanie wewnętrzne mebli ogrodowych

- Apr 28, 2020-

的格式

01


Styl współczesnego skurczonego i wygodnego siedzenia, w każdym wnętrzu również bez naruszania uczucia. Ten zestaw mebli arbitralne połączenie, kapryśne w regułach, jest kapryśne w regułach.


Indoor application of outdoor furniture 402

Sofa outdoorowa z tkaniny artystycznej jest wprowadzana od wewnątrz na zewnątrz, koncepcja implantu na zewnątrz, akceptacja rynkowa jest bardzo dobra.

Elastyczność zastosowanego materiału, dodała estetycznego charakteru meblom, odwrotnie, dotyczy przestrzeni wewnętrznej, dodała element rekreacyjny, który nie jest taki sam dla przestrzeni wewnętrznej.


Indoor application of outdoor furniture 2


03

Styl industrialny akcentuje prymitywne, proste i proste linie. Ta zakontraktowana linia mebli, a także metaliczne, lekkie uczucie, naturalnie idą w parze, które rzeźbią rolę odgrywając rolę i immanentnego, udaremnionego stylu wzornictwa przemysłowego.

Indoor application of outdoor furniture 304

Czerń, biel i szarość to nieomylne połączenie elementów wystroju. Zimna kolorystyka odbiera gorące słońce w plenerze, skok w stylu zapewniającym seks jest chłodny w pomieszczeniu. Seria RITZ jest fajna na zewnątrz i wewnątrz.

Indoor application of outdoor furniture 505

Światło słoneczne przez francuskie okna do pokoju, pełnego natury. Sofa o średnim i regularnym, lekko pełnym ciele, pozwala całej przestrzeni bardzo nastrojowo.


Indoor application of outdoor furniture 1v

Para:Praktyczne dopasowanie mebli ogrodowych Następny:Odkryty ma poziom wyglądu, aby mieć duszę więcej!