Przemysłowe sprzężenie razem, aby pomóc olejowi z branży meblarskiej w wodzie

- Jun 02, 2017-

Propagowanie i popularyzacja wszelkich nowych rzeczy będzie wymagać całej branży i wspólnych wysiłków wszystkich stron. Farba wodna została w Chinach od ponad kilku lat, świadomość ludzi o ochronie środowiska rośnie, farba na bazie wody jest coraz więcej przemysłu i konsumentów uwagę i faworyzować, a przemysł razem strony są nierozłączne.

Od polityki krajowej, przemysłu, biznesu po uniwersytet, mediów, a następnie dla konsumentów i malowania związanych z każdą częścią tej "ropy na wodę" rewolucja, która odegrała ważną rolę i jest niezbędna, muszą współpracować w celu promowania. Teraz wydaje się, że na terenie całego kraju ogłoszono "historię najbardziej rygorystycznych" norm środowiskowych, poziom polityki krajowej został ukończony w bardzo wysokim stopniu. Z punktu widzenia przemysłu, czy to stowarzyszenia branży malarskiej czy stowarzyszenia branży meblarskiej, wprowadziły wytyczne, promocję i doradztwo w zakresie "oleju do wody".

Sama wymiana biznesu jako reformy "oleju do wody" podstawowych elementów, w tej reformie powinna być główną siłą. Po dwóch latach poszukiwań, silniejsze firmy zajmujące się farbą podjęły aktywne działania w celu opracowania farb wodnych, firmy zajmujące się meblą stopniowo dołączyły i reformowały obóz. Mimo że strona konsumencka ma poczucie świadomości ekologicznej, ale akceptacja farb wodnych jest wciąż niska.


Para:Wystawa Interzum w Niemczech, która myśli o chińskich meblach Następny:Meble składane ma ogromną obecność w regionie Azji i Pacyfiku