Przemysł powinien stawić czoło jednorodności, zwiększyć pojemność Origina

- May 02, 2017-

Rynek mebli często spotykają się z "zdarzeniem", sprawiają, że konsumenci wyrządzają trwałe skutki marnotrawstwa w dłuższej perspektywie, zwiększają efekt marki, lojalność klientów.

Jest to wiek spersonalizowanych, popularnych popularnych produktów, które były trudne do zdobycia w sercu produktów konsumenckich i skopiowane z innych stron.

Przedsiębiorstwo tylko wzmocnić pierwotną świadomość, poprawić poziom oryginału, unikać jednorodności, odnieść sukces w konkurencji na rynku, aby uzyskać łaskę konsumentów, zajmują więcej rynku konsumenckiego.

Rozpoczyna się los jednorodności

W przemyśle meblarskim kwestia ochrony praw własności intelektualnej była zawsze problemem w rozwoju przemysłu, od projektowania wyglądu produktu, koncepcji marki, a nawet zjawiska, takiego jak logo marki.

W połączeniu z jego wyglądem wygląd łatwo się naśladować, więc sprzedaż produktów zawsze nie unika losu kopii.

Poinformowano, że te ulice produktów kopiowania w zależności od dwóch aspektów: po pierwsze, wniosek o patent na dłuższy okres czasu, aby zakończyć cały proces potrwa długo;

Po drugie, kopia imitująca definicję prawną nie jest jasna, czyni częściowego biznesmena.

Nie tylko taki, imitacja plagiatu niezmiernie zysk, nie tylko może uratować związek badań i rozwoju produktów, zaprojektować dużą liczbę zasobów ludzkich zasobów ludzkich, może bezpośrednio przynieść większą sprzedaż, pomóc im osiągnąć roczny cel.

 

Aby wzmocnić zdolność oryginału

Każdy, aby rozwój przedsiębiorstwa potrzebuje pieniędzy i promowania marki.

W obliczu sytuacji obecnego przemysłu meblarskiego, kopiowanie dla przedsiębiorstw jest skandaliczne i vice.

Dlatego przedsiębiorstwo jest kluczem do rozwoju pierwotnej świadomości w celu wzmocnienia, poprawy poziomu oryginału, zwiększenia świadomości w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.

Kiedy rozwój przedsiębiorstwa do pewnego rozmiaru, marketing produktów został automatycznie przekształcony w marketing marki, oryginalny projekt również naturalnie staje się jednym z głównych czynników wygrać marki korporacyjnej.

Jak wiadomo wszystkim, gdy marka zostanie oznaczona jako imitacja plagiatu, obraz przedsiębiorstwa zostanie zniszczony.

Więc przedsiębiorstwa meblarskie potrzebują innowacji, projektują więcej produktów spełniających wymagania konsumentów, mogą być oparte na rynku.

"Hit twarz" nie zakłopotany, kto brzydki zakłopotanie.

Aby uniknąć jednorodności, przedsiębiorstwo meblowe musi zacząć od teraz, rozpoczyna się od każdego produktu.

设计 思考 .jpgPara:Produkty związane z grillem na świeżym powietrzu, aby prowadzić przyszłe gospodarstwo domowe w USA Następny:2017 Listy czasów wystaw krajowych i zagranicznych