Jest spekulację branży Custom Home, to fakt lub bańka

- Sep 08, 2017-

Jest spekulację przemysł domu niestandardowe, fakt lub "bańki"? W rzeczywistości, kawałek produkty meble fabryki, wystawy, do konsumenta "warstwy wzrost cen, to jest, oczywiście, nie wzrost cen losowo, ślepy, ale także stał się niestandardowych produktów-sztucznie zawyżona, gospodarstwa domowego głównym powodem marża zysku nie jest wysoki.


Wielu konsumentów będą myśleć, drogich produktów do domu musi być nadzwyczajne, ale gospodarstw domowych, przedsiębiorstw i Dealerzy mają sam mówił prawie nierentownych, jest to bardzo dziwna sprawa, jaka jest tego przyczyna? Jest przemysł niestandardowych domu naprawdę spekulację przemysłu? Jakie są struktury kosztów? Jaki jest zysk gospodarstwa domowego wyrobu? Ktoś złamał go i obliczony.


Koszt mebel z fabryki na wystawę i do konsumenta


1. Cena fabryczna


Bezpośrednie koszty produkcji (w tym produkcji materiałów, produkcji koszty wytwarzania w sztucznych, warsztaty), aby dodać 28% na podstawie kosztów pośrednich (za utratę energii elektrycznej i wody 2% 10%, wynajem, maszyny, pomocniczy materiał 3%, zarządzanie wynagrodzenie personelu, zabawne i kosztów zarządzania podróży o 10%, 3% podatku).


2 koszt pakowania i wzmocnienie i środków transportu publicznego


Łącznie z materiałami i wzmocnienie ram sztucznych, kosztami transportu (z okolic do dystrybucji logistyki miejskiej, miasto dystrybucji centrum klienta na dole, na dole w obsłudze klienta domu i jest odpowiedzialny dla instalacji produktu arkusz a rzeczywistym kosztem).


3. koszt usługi posprzedażne dla producentów wyposażenia domu


Jeśli meble producenci dostarczają po sprzedaży usług, klienci mogą kupić prawdziwego drewna meble z powodu pogody, wilgotności i tak na wpływ mają mały problem jest normalne, wprowadzić połączenie telefoniczne do fabryki konserwacja drzwi, te również produkować koszt, więc serwis ale z ochroną koszty wzrosną.


4. sławna poręczenia opłata


W ostatnich latach, z wszystkich dziedzinach życia konkurencyjnych dla rzecznicy gwiazda potwierdzenie opłaty zostały rośnie i rośnie, ale nie setki tysięcy, ponad dziesięć milionów. Wśród nich setki tysięcy ludzi tylko kupić obraz gwiazdy.


5. środowisko Certyfikacja opłaty


W chwili obecnej istnieje więcej niż 10 znaków certyfikacji zielony na rynku mebli. Te jednostki certyfikujące mają zarówno oficjalnych, jak i organizacji pozarządowych organizacji, i różne zielone certyfikaty środowiskowe są wysokiej lub niskiej wartości.


6. opłata rejestracyjna


Duże meble wystawowe za udział, miejsca prawie tysiąc juanów za metr kwadratowy, mniej niż 9 kwadrat metrów standardowe kabiny i koszty tysiące, oprócz transportu witryny i reklamy, i tak dalej innych kosztów, przedsiębiorstwa do udział w wystawie na dużą skalę, setki tysięcy opłata wynosi co najmniej.


Zarzut: te przyczyny cena detaliczna jest cztery razy cena fabryczna


Nie wszystkie meble mogą być sprzedawane konsumentom bezpośrednio z fabryki, najbardziej wymagane łącze sprzedawcy Sklepy i przechowuje koszt dealerów również wielu dealerów drugi - i trzeciej kategorii miast z marek cena zakupu dla prawie jednej trzeciej ceny detalicznej. Na przykład "wartości dodanej" proces mebel (poniżej jest szacowana, rzeczywiste ceny mogą się różnić):


Niestandardowe drewniane łóżko cena: koszty bezpośrednie produkcji łóżko jest 3200 yuan, a ceną rzeczywistą fabryki powinny zostać dodane z 28% ładowanie pośrednie (3200 / (1-0,28-0,12) = 5333 juanów).


Sklep i dealer kanałów: 20% kosztów sprzedaży (wynajem i sprzedaż) dealerów należy zagwarantować co najmniej 20% zysk (5333 /(1-0.4) = 8888 yuan).


Cena produktu: na poprzednie podstawy, plus materiały zbrojenie zewnętrzne ramy i sztuczne 120 yuan. Więc ten przywieszka z ceną jest 8888 + 120 = $9008.


Logistyka transportu dla klientów: logistyki z okolic Shanghai - 120 dolarów - $40-$200 na jednostkę do domu klienta. Koszt całkowity transport jest 260-360 yuan.


Serwis posprzedażny oraz Cena całkowita: opłata za usługę średnia po sprzedaży fabryki jest 30 juanów, 9008 + 260 lub 360 + 30 = 9298 lub 9398 yuan jest ostateczny koszt prawdziwego drewna łóżka.


Dane: niestandardowych domu zyski są znacznie niższe niż w innych branżach


Według państwowej administracji podatkowych, obliczania statystyki instrukcji podatku, shanxi, shandong, guangdong, heilongjiang, chongqing, i tak na 6 różnych poziomach rozwoju gospodarczego w prowincji gansu, podatku dochodowego przedsiębiorstwa przemysł średniej marży zysku, branży rozrywkowej, największy zysk.


Od niestandardowych gospodarstwa domowego marki firm marży brutto od 30% do 30% w przemyśle jest bardziej normalne, ale wysoki zysk brutto nie reprezentują opłacalne, niestandardowe meble przemysł średniej marży zysku tylko 3%, obecna sytuacja jest ponury.


Również nie mogą być ignorowane, jednak niektóre niestandardowe gospodarstwa domowego marki uzyskać doskonałe wyniki, poprzez racjonalne działania w zaledwie ujawnione w pierwszym kwartale 2017 zarobków, Sibutramina gospodarstwa domowego, Arnold, baby królik, Hollywood Gości, xi rimmon netto, Mewa łazienka zysk netto wzrósł więcej niż 50%;


Mr fortepian, który ma najwyższy wskaźnik wzrostu, osiągnął 304.46 procent. W pierwszej połowie roku, według prognoz Mr Pianoa zysk netto spodziewano się rozwijać przez rok 85 do 125 procent na rok.


Pytanie: Dlaczego niebotyczne artykułów gospodarstwa domowego są nie bardzo korzystne?


1. Strona główna Produkty Powtórz zużycie częstotliwości niskich, powrót mniej klientów


Meble należy do dóbr konsumpcyjnych, cyklu użytkowania jest długa, ogólne rodziny mogą w dalszym ciągu kupić meble do domu użytku domowego przez dziesięciolecia i tak możliwości wykupu są bardzo nieliczne, a nie jak przemysłu odzieżowego lub innych sektorów tzw "Powtórz klientów".


2. model sprzedaży big-box sprawia, że wysoki koszt wynajmu


Budynku, w którym materiały meble firmy sentyment indeks dane wykazały, że skumulowana wielkość sprzedaży mebli i materiałów przechowuje ogólnopolskiej był 12,481 miliardów yuanów, w górę 0,11 procent rok do roku. Ale nie wzrost zysku, a nawet spadek, to z powodu wpływu innych kanałów osłabiła sklepów, tempo wzrostu zysku nie jest wystarczająco duży, w tym samym czasie budynku materiałów Meble Sklepy nadmiar i znacznie zwiększyć koszty produkcji mebli.


3 koszty operacyjne magazynu w dalszym ciągu zwiększyć


Kosztów obrotu, w tym koszty logistyki przedsiębiorstw gospodarstwa domowego, magazyny Wynajem koszt, koszt sztucznego, reklamy, promocji sprzedaży opłaty, itp., w wyniku istnienia stopa inflacji, kosztów obrotu są na wzrost gospodarstwa domowego przedsiębiorstw w Chinach.


Ciągły wzrost wynajem magazynów spowodowało kompresji zysków z dealerów, szczególnie wysokim czynszem w niektórych sklepach wysokiej klasy, co zniechęciła wielu dealerów.


4. wysokie ceny mieszkań wyciska miejsca wzrostu przemysłu dostosowane do domu


W ostatnich latach spadła wiele rynku nieruchomości miasta wolumenu obrotu nowych i używanych mieszkań (obudowa, agent, czynsz), gospodarstwa domowego na rynku również stopniowo snu "zimno" - popyt gospodarstw domowych na konsumpcję zwężone, bardziej intensywne, konkurencja na rynku domowego budowlane materiały, przedsiębiorstw czuć się szczególnie krajowych strój.


Nowy przemysł ma dwie funkcje: pierwszy z nich to spekulację, z fabryki do konsumenta końcowego, wyższy o kilka razy; Drugi jest cienki zysku, przemysł, który ledwo zarabia, i fabryk, salony i sklepy są nieopłacalne. Z punktu widzenia kosztów produkcji mebli nie jest drogie, ale koszt wynajęcia i innych kosztów jest wysoki, więc cena odbiega od wartości, sam.


Odbicie: spekulację jest faktycznie zjedzony przez nieefektywności


W rzeczywistości jesteśmy bardziej skłonni wierzyć w doświadczenia lekarza domowego--wiele firm do domu można zrobić 15 do 20 procent swoich zysków, nawet jeśli są one wystarczająco wysoki, aby uzyskać zysk.


Oczywiście, jako zwiększenie ciśnienia otoczenia zewnętrznego, zysk jest również wiele wyzwań, ale "zablokowany, mają środków, aby się oprzeć", wiele przedsiębiorstw lub przy pomocy technologii, zarządzania lub marketing innowacji, wykorzystując lukę w rynku jest nie standardowe, przez cięcia narożników, przesadna propaganda, nieprawidłowości podatkowych, nielegalne zatrudnienie, takie jak gry o sumie zerowej, a nawet negatywne i zmienny Metoda, można nadal zakrętami i skręca, aby osiągnąć wyżej "super zyski".


Okazja, dzierżawa gruntu, uznanie aktywów siedzieć w duże pieniądze, nie trzeba robić bardzo dobre wartości dodanej usługi, zmiana fazy do branży nawet do obiegu formie dużą presję. Ale według teorii, to jest powszechnym zjawiskiem w wszystkich dziedzinach życia, dlaczego jest sprzeczność tylko producent mebli domowych szczególnie?


Wierzymy, że kluczowy powód leży w mocy marek jest zbyt mały, jeśli niestandardowe przemysłu domowego posiada również "gree", "haier" i "piękno", dużych przedsiębiorstw, sklepów ponownie silny, można całkowicie własna konstrukcja kanałów, dlaczego gaz przez kogoś innego?


Niestety przemysł domu niestandardowe ma nie tylko nie to duże przedsiębiorstwo MAC, nawet enterprise, który mówi do konsumenta marka jest bardzo niewiele, to też nic dziwnego, magazynu innych osób będzie silna. Gospodarki rynkowej wiele razy jest uczciwe, fabryka tzw big bully store, sklep big bully fabryki, rynek główny korpus gry, koniec wciąż zależy od siły.


Duże sklepy lub siły marki kanału, naturalne będzie narzucić własne zasady, zasady mogą być pewne uszkodzenia, do Ciebie, ale tak długo, jak jest to uzasadnione, można również bezradny, kto do Ciebie zadzwonić marek fabryki jest zbyt mały? Kto powiedział ze sprzedawcą, nie po to, aby znaleźć dobre "Tatuś", nie po to, aby uruchomić dobrej marki?


Jakie są potencjalne wady producentów marek małe i duże sklepy? Po pierwsze przemysł ma niskie stężenie, małych i średnich przedsiębiorstw, wielu krótkoterminowych zachowań i zasad konkurencji są łatwo zakłócony. Konsumenci często nie ma wyboru, i interesy nie są gwarantowane. Po drugie, niskie przemysłu koncentracja oznacza również efektywności rynku, to trudno zarobić nadmiernych zysków przez monopol przedsiębiorstw, to trudno, dzięki korzyściom skali i zakresu gospodarki do absorbowania kosztów, te same meble, konsument często musiał zapłacić więcej pieniądze na zakup; Wreszcie Dystrybutorzy mogą należy wykorzystać "przejście", nie zadowala roli krążenia, nawet w przebraniu marek sami, na cenę loco fabryka produktów niestandardowych domu, ponownie dodać parę Cena, niech konsumenci więcej warte kieszonkowe.


Okazuje się, że w końcu zyski przedsiębiorstwa zostaną zredukowane do niskiej efektywności zarządzania przedsiębiorstwem. I do poprawy efektywności przemysłu, efektywność przedsiębiorstwa, ale również w przedsiębiorstwie, większy i silniejszy i podniesienia koncentracji rynku, tworząc w ten sposób do pozytywnego sprzężenia zwrotnego: gospodarstwa domowego marki, aby nauczyć się ekonomii skali, korzyści zakresu, lub inne monopol innowacji do zysku; W sklepie i dealer powinien najpierw nauczyć się krążyć i usługi, następnie do skali, łańcuch, normalizacji do zysku.


Branży mówi, że podczas gdy wiele firm marginalne są cierpienia, niektórych firm głównego nurtu wydają się być dobrze, a niektóre są nadal podejmowania fortunę.


Para:Strona główna biznes jak uchwycić obszaru po drodze biznesu naprawdę iść Następny:Wdrażanie Oczyszczalni W 2020 roku System Powlekania Z wyjątkiem Farby Wodnej