To nie jest łatwe dla tradycyjnych firm meblarskich do korzystania z Internetu.

- Oct 24, 2018-

W przypadku tradycyjnych przedsiębiorstw zmiana istniejącego modelu i korzystanie z Internetu nie jest łatwe. Trudności są różne. Problemy różnych przedsiębiorstw w epoce są wciąż takie same i nie jest to tylko problem modelowy. Szczególnie ważne jest naukowe myślenie marketingowe przedsiębiorstw.

Jeśli tradycyjni właściciele firm są z natury niewrażliwi lub nie interesują się internetem, nie brakuje talentów z różnymi doświadczeniami operacyjnymi na platformie w sieci. Warunki te można szybko rozwiązać w krótkim czasie i naprawdę ograniczyć tradycyjnych przedsiębiorców lub szefów. Jest to naukowe myślenie marketingowe, które nie ma rzeczywistej skuteczności.


Na przykład, jak oceniać konkurencyjność swoich produktów za pomocą ankiet, zakładając, że chcesz otworzyć sklep meblowy, ale zastanów się, czy styl jest popularny, czy cena jest rozsądna, a najważniejszym punktem jest wybór sklepu , wybór sklepu można opisać To jest życie i śmierć tego biznesu, i nie jest po prostu, że sklep ma większy ruch i dobre feng shui. Konieczne jest kompleksowe rozważenie docelowej grupy docelowej, współczynnika konwersji, ceny jednostkowej klienta i tak dalej.


Podobnie, potrzebne jest takie samo naukowe myślenie, od trybu offline do online, ale przepływ ludzi staje się takimi danymi, jak PV i IP w sieci, ale zasadniczo jest taki sam. Wszyscy muszą robić własne produkty, promować do konkretnej populacji docelowej (IP), wykonać dobrą pracę przed i po sprzedaży.


Para:Zamówienia na sofę klienta w Nowej Zelandii są gotowe do wysyłki, dziękujemy za wsparcie Następny:Nasza firma jest pełna Changhong. Swing Chair - Wygrał trzecie miejsce w dziewiątym konkursie mebli pucharowych prowincji