Włoski rachunek sprzedaży przemysłu drzewnego i meblarskiego za 5% swojego PKB

- Jul 02, 2018-

Federlegno Arredo W Pesaro Pesaro, portowym mieście północno-środkowych Włoch, odbyły się kongresy Włoskiej Federacji Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Podczas konferencji FederlegnoArredo ogłosił najnowsze dane włoskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego. W 2017 r. Sprzedaż włoskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego wyniosła 41,5 mld euro, co stanowi wzrost o 2,2% w porównaniu z analogicznym okresem 2016 r., Co stanowi 5% włoskiego PKB, a liczba pracowników w branży sięgnęła 320 000.

Dane przekazane przez Federlegno Arredo potwierdziły również silną sytuację eksportową włoskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego w 2017 r., Przy eksporcie w wysokości 16,3 mld euro. Emanuele Orsini, prezes FederlegnoArredo, powiedział: "Aktywne zaangażowanie dużej liczby firm w branży zapewniło płynność dialogu i wymiany między włoskimi firmami branży drzewnej i meblarskiej. Musimy rozwijać się w prawdziwej harmonii w zgrany i jednogłośny sposób i odświeżyć się w branży. Status i napędzaj rozwój włoskiej gospodarki. Teraz wydaliśmy apel do wszystkich odpowiednich agencji i firm. Proszę kontynuować wdrażanie skutecznych polityk przemysłowych w oparciu o naszą propozycję promowania dalszego rozwoju włoskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego.


Para:Meksykańskie zamówienie klienta zostało przygotowane i czeka na załadunek i rozładunek. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Następny:Firma zdobyła nagrodę Enterprise Award dla branży meblowej w Chinach.