Wielkość wzrostu eksportu Liaoning Benxi meble i wyroby z drewna Enterprise.

- Mar 02, 2018-

W 2017 r., liaoning wejścia wyjścia kontroli i kwarantanny biuro biura, dzięki wsparciu miasta benxi benxi 857 wsadowy eksport mebli i wyroby z drewna, wartości 155 mln juanów, wzrostu na rok 19,2% i 19,9%, odpowiednio, korzystnego tempa rozwoju .


Aby zapewnić stabilny wzrost miasta mebli i drewna eksportu produktów, liaoning wejścia wyjścia kontroli i kwarantanny biuro biura benxi dogłębnej realizacji na 19 Kongresu "muszą być zgodne z jakość pierwsze, wydajność po raz pierwszy, w celu dostarczenia po stronie reform strukturalnych jako głównej linii"wymogów, wielki wysiłek, aby przeprowadzić"Akcja poprawy jakości"i pomóc przedsiębiorstwom do poprawy poziomu jakości i zarządzania produktu. Wzmocni nas codzienny nadzór wywozu drewna i meble produkty produkcji przedsiębiorstw do zapewnienia jakości i bezpieczeństwa. Na podstawie oceny ryzyka zarządzania integralnością i klasyfikacji przedsiębiorstw są implementowane do poprawy systemu zapewnienia jakości, poprawić zdolność kontroli krytycznych punktów kontroli i poprawić wskaźnik jakości i kwalifikacji produktu. Przepisami kontroli w tym samym czasie, innowacji, umiarkowanie zmniejszyć losowe partie dla wywozu przedsiębiorstw, wyroby z drewna i meble wywozu nie palić w praktyce "umieścić", w pełni przy użyciu "paperless kontroli", "zwolnij e" nowych technologii takich jak Odprawa celna aby skrócić czas odprawy celnej, uprościć proces, aby zmniejszyć koszty odprawy celnej.


Zrozumiałe jest, że całe miasto w obecnych, tam są 6 przedsiębiorstw wywozu mebli i wyrobów z drewna, eksportowane głównie do podłogi, stół, krzesła, szafy i inne meble domowe, wywożone do Stanów Zjednoczonych, Europy i Australii i innych krajów i regionów.


Para:Gotowe meble meble VS: Duży PK w czterech obszarach Następny:Eksperci wyjaśniają zakup mebli ogrodowych