Hala importowa Muzeum Louvre.

- Nov 03, 2018-

Dzięki kreatywnemu projektowaniu mebli, odkrywaniu nowych i cieszeniu się nowymi pomysłami i zabawą w życiu, jest to także filozofia życiowa, którą próbował interpretować pawilon importu Louvre.

Jako największa na świecie i największa na świecie hala wystawiennicza mebli importowanych, Louvre Import Pavilion angażuje się w wprowadzanie najmodniejszego na świecie domu i produktów do domu dla ludzi na całym świecie. Jest domem dla wielu klasycznych włoskich mebli importowanych, w szczególności wielu międzynarodowych mistrzów wzornictwa. Niezwykłe prace, zarówno hołd dla klasyki, jak i wzorcowania, które kierują trendem, wprowadzając wyjątkowy temperament do nowoczesnego salonu. 8 września Muzeum Luwru sprowadziło dziesiątki najlepszych włoskich marek meblowych i 1000 nowych produktów meblowych z Mediolanu w Chinach. Więcej zaproszonych chińskich i zagranicznych projektantów, takich jak Jiang Feng i Du Kangsheng, aby przyjść i podzielić się najnowocześniejszymi koncepcjami projektowymi. Zainspirowany wyjątkowym designem mebli.


Para:Secrets Of Outdoor Leisure Furniture Następny:Moce produkcyjne w Chinach stanowiły ponad 25% globalnego udziału w rynku