Era generacji maszyny

- Sep 26, 2017-

Teraz fabryka mebli weszła era "niskiego zysku", oprócz kosztów pracy, od 2016, ceny surowców rakieta, inspektorów ochrony środowiska obniżyć koszty rekultywacji, wszystkie przedsiębiorstwa mają oddychać.


"Jeśli nienawidzisz kogoś, niech idzie do fabryki mebli." Ten czarny humor zawiera wiele małych meble boss za bardzo smutny.


W recesji, kiedy ludność dywidendy, meble w dużych i średnich firm wybrać "transformacji" aktywnie ogarnąć rząd powiedział "generacja maszyny."


"Generacja maszyny" jest jednak całkowicie zmienić tryb produkcji "silne lekarstwo", dodatkowo do drogich, ale również oryginalne organizacji można sobie pozwolić na żywo.


"Maszyna generacji", aplikacja jest do osiągnięcia na poziomie przedsiębiorstw przemysłowych w wersji 4.0 i w bieżącym meblarstwa, dużej liczby przedsiębiorstw meble są nadal w przemysłowych 2,0 lub nawet 1.0 etapie, automatyzacji, mechanizacji są nadal bardzo niski, nie z "generacja maszyny" związane z procesów, sprzętu, personelu, kapitał......


Rynek jest nieprzewidywalny, zawsze do tyłu sposobu produkcji jest zawsze bezwzględny i decydujący.


W przemyśle meblarskim, z wielkości biliona rynku tasowanie nabiera tempa. Widzimy w tym procesie, wiele małych przedsiębiorstw w trudne do przetrwania, i niektóre zniknęły po cichu.


Para:Beijing-tianjin-hebei Pierwszy Pierwszy Ochrony Środowiska Jednolite Standardowe Wdrażanie Zarządzanie VOCs Miecz Wymaga Farbowania Następny:Pudong domu Pokaż podwaja publiczność zwiększyć 26,3%