Targi meblarskie w Mediolanie W 2017: Nie można przegapić wystawy pięciu największych mebli

- Apr 10, 2017-

Mediolan w 2017 r. Międzynarodowe Targi Meblarskie odbędą się w dniach od 3 do 9 kwietnia. W wyznaczonym czasie zbierane będą praktyki z całego świata i miłośników mebli. W tym tygodniu wiele różnych miejsc odbędzie się w małych pokazywanych meblach związanych z meblami militarnymi i jest jednym z najciekawszych:


1, "rozwój Laminati, Imaginary City"

Projektant Paola Navone odnosi się do produkcji laminatów (laminowanej płyty z tworzyw sztucznych) do rozwoju firmy Laminati za historią, a także produktów ikonograficznych produkowanych na wystawie, oprócz tego projektu specjalnie do produkcji próbek, w tym przez słynnego architekta Ettore Sottsass zaprojektowanego meble.

2, "Działanie Giromari, Dom Ptaków"

24 projektantów z Włoch i innych krajów na całym świecie w tej dziedzinie, odgrywają swoją niepowtarzalną opinię, że w przypadku funkcji, kształtu i koloru, zaprojektuj wiele niezwykłych domów ptaków.

3, "Rzemiosło Chesapeake i Fundacja Wzornictwa, pomiędzy Serenity i Dynamizm: ceramika koreańska"

Chesapeake Craft i Fundacja Design będą na wystawie i eksploracji tradycyjnej sztuki architektonicznej Korei Południowej, a także z powodu kultury. Ponadto mogą one przynieść najwybitniejszych projektantów nowoczesnych projektantów w Korei Południowej. W Muzeum Palazzo Della Triennale (muzeum projektowania Triennale) odbędą się trzy wystawy.

4, Cos x Studio smaczne

Marka mody H & M Cos będzie współpracować z warsztatem artystycznym i architektonicznym w Londynie, prezentowanym w Cinema Arti w wielojęzycznych pracach. Praca wydaje się być jakaś bańka wypełniona mgłą. Studio marsh swyn Aleksander Groves i Azusa Murakam powiedziała: "2016 jest pełna zmian i kryzysu, więc chcemy być w stanie uruchomić może sprawić, że ludzie medytują działa. Naszym inspiracją jest natura i zmiany pory roku, zmiana ta jest bardzo piękna. Chcemy stworzyć coś w rodzaju popularnego doświadczenia, aby zebrać ludzi razem ". Cinema Arti poprzednik jest teatrem wybudowanym w 1930 roku.

5, "Jellyfish Vase"

Japońska firma projektująca Nendo będzie wystawiona w milanowej salonie marki Jil Sander: japońska projektantka Oki Sato produkująca wazę z "Jellyfish Vase" (Jellyfish). Wazon wystawowy na sumę 30, wszystkie zostaną umieszczone w zbiorniku. Te wazony są tak wyjątkowe, że są wykonane z cienkiego, przezroczystego materiału krzemowego, po dwóch latach po farbowaniu, nie tylko wygląd jest bardzo podobny i meduza, a zmiana pojemności może być spowodowana zmianą natężenia i kierunku przepływu wody, Upadki, jak prawdziwa jellyfish.


Para:Meble w 2016 r. Stały się najwyŜszymi eksportami Rumunii Następny:British AR Firma Wizualizacyjna Meble wygrała sześć cyfr