Nowoczesny dom Amsterdam w Holandii łączy rozrywkę na świeżym powietrzu

- Nov 23, 2019-


Amsterdam nowoczesny dom


Firma architektoniczna StudioHERCULES Maarten Hercules zaprojektowała nowy dom pod Amsterdamem w Holandii.Zewnętrzne części domu zostały zaprojektowane z myślą o rozrywce. Istnieje zatopiony salon z wbudowanymi drewnianymi deskami, a jadalnia na świeżym powietrzu została zaprojektowana tak, aby chronić się przed wiatrem i deszczem, z widokiem na otaczający krajobraz.
Z zatopionego salonu roztacza się widok na basen, który również rozciąga się w dół. Po drugiej stronie basenu znajduje się domek, w którym można zrelaksować się w cieniu.Wnętrze domu ma białe ściany, a zakrzywione schody, które łączą różne piętra domu, dodają wyjątkowego akcentu artystycznego.


Winding staircase


Black-framed horizontal 1Windows


W jednej z sypialni poziome okna z czarnymi ramkami biegną przez prawie całą długość pokoju, wpuszczając naturalne światło.Przesuwne drzwi z ciemną drewnianą ścianą otwierają się na szafę, a okno na końcu korytarza nadaje pomieszczeniu jaśniejszy wygląd.W jednej z łazienek znajduje się ściana, ciemna szklana ramka pod prysznicem, a pod dużym lustrem znajduje się białe lavabo do pielęgnacji.


W innej sypialni znajdują się okna sięgające od podłogi do sufitu oraz klasyczne czarno-białe zasłony, które nigdy nie wychodzą z mody. Biała ściana zapewnia miejsce do spania, tylna część zestawu niewidocznej skrzyni, pozwala na bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni życiowej.


bedroom

Para:Nowojorski design, możliwości mebli ogrodowych Następny:Stylowe meble ogrodowe