Mumbai meble sprzedawcy Pepperfry kończy się nowa runda finansowania 2,5 miliarda rupii

- Mar 26, 2018-

12 marca wiadomości, dostawca mebli indyjskich Pepperfry ogłosił zakończenie nowej rundy 2,5 miliarda rupii w finansowaniu, inwestorem jest spółka zarządzania aktywami StateStreet Global Advisors. Funduszy będą służyć do wprowadź drugiego rzędu miast i przyspieszenie wdrażania centrów w trybie offline.


Pepperfry's core użytkowników są 30-40 latków, 70% sprzedaży są skoncentrowane w Indiach największy 8 miast i ponad 65% zamówienia są generowane na weekend, ponieważ większość zamówień od par w domu i mają tylko weekendy. Czas, aby dyskutować i wspólnie podejmują decyzję. Dla nowoczesnych ludzi, którzy mają pieniądze w kieszeni, ale nie ma czasu iść na zakupy Pepperfry oferuje spokojny, przyjemny i nawet fajny dom zakupów.


Pepperfry jest zaangażowana w tworzenie największego domu handlowego, więc opłaca się szczególną uwagę na kategorie produktów i wyborów. Pepperfry's meble firmy głównie dzieli się na dwie części: własnej marki i nazwa marki firmy. Współpracuje z ponad 80 marek, takich jak Godrej Interio, Durian, rodzinnym i HomeStop. Od Nilkamal's plastikowe krzesła sofy rodzinnym dla Ciebie do pobrania, Philips, Corning, Raymond i inne globalne marki inne produkty sprzedawane są na Pepperfry. To nawet sprzedaje zapasy narzędziowe, takich jak stabilizatory napięcia V-Guard, Agregaty wody lodowej i Bombay Dyeing ręczniki. Rentowność tych markowych produktów znacznie przekracza Pepperfry własnej marki. Shah Bussiness dziś powiedział: "wiele moich produktów są podobne do tych w sklepach FabIndia lub rodzinnym mieście, ale cena wyniesie co najmniej 25-30% tańsze."


Para:Wywóz mebli podlega wąskich gardeł Następny:Zapraszamy Dołącz 41 Fair(Guangzhou) Chiny w meblowym