Krajowy rynek materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz wchodzi w szczyt sezonu

- Aug 19, 2019-

Niedawno Departament Rozwoju Przemysłu Obiegowego Ministerstwa Handlu i Chińskie Stowarzyszenie Obiegu Materiałów Budowlanych wspólnie wydały Narodowy Indeks Materiałów Budowlanych do Wyposażenia Domu BHI. W kwietniu krajowy wskaźnik dobrobytu materiałów budowlanych (BHI) wyniósł 102,11, co oznacza wzrost o 5,70 punktu z miesiąca na miesiąc i wzrost o 2,35 punktu z roku na rok. Sprzedaż materiałów budowlanych i gospodarstw domowych powyżej wyznaczonej wielkości wyniosła w kwietniu 85,04 mld juanów, co oznacza wzrost o 7,85% w porównaniu z poprzednim miesiącem i wzrost o 7,68% rok do roku. Skumulowana sprzedaż od stycznia do kwietnia 2018 r. Wyniosła 276,77 mld juanów, co stanowi wzrost o 12,23% rok do roku.

Według analizy działu badań branżowych China Building Materials Circulation Association, krajowy rynek materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz wszedł w tradycyjny sezon dekoracji od kwietnia, a BHI nadal rośnie. Wzrasta już drugi miesiąc z rzędu i ten sam okres poprzedniego roku. Cały rynek jest stabilny i dobry.

Departament Badań Przemysłu Chińskiego Stowarzyszenia Materiałów Budowlanych zwrócił uwagę, że tempo transformacji i modernizacji krajowego rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz zaczęło znacznie przyspieszać w 2018 roku. itp., ma zaspokoić obecne nowe zapotrzebowanie na konsumpcję. W przyszłości inteligentne domy i inteligentne centra handlowe będą głównymi polami bitwy pod modernizację przemysłową i transformację usług. Zaleca się, aby przedsiębiorstwa potraktowały to jako punkt wyjścia, przestrzegały nowych trendów rozwoju branży i korzystały z nowych możliwości rozwoju branży. Dogłębne kopanie zapasów nieruchomości i odnawianie rynku, wprowadzanie nowych wymagań i promowanie zwiększania konsumpcji.


Para:Nr Następny:Kupujesz meble papierowe z Ikei