Nowe przepisy dotyczące dostawy mebli

- Oct 08, 2018-

Wraz z wejściem e-commerce w życie, wielu ludzi przyzwyczaiło się do kupowania różnorodnych codziennych potrzeb bez wychodzenia z domu, co jest wygodne i wygodne. Jednak w przypadku zakupów online dużych artykułów gospodarstwa domowego większość konsumentów nadal jest zniechęcona. Najważniejsze jest to, że konsumentom trudno jest uchwycić dwa problemy związane z "wysyłaniem" i "instalowaniem". "Ostatni krok" logistyki na dużą skalę musi zostać rozwiązany. .


Wczoraj reporter dowiedział się od Jingdong, że oficjalnie wydano i wdrożono niedawno pierwszy standardowy standard dostarczania sprzętu gospodarstwa domowego do e-commerce "Specyfikacja usług dostawy i instalacji w gospodarstwie domowym". Specyfikacja została przygotowana wspólnie przez Krajową Federację Przemysłu i Handlu, Stowarzyszenie Przemysłu Meblarskiego i Dekoracyjnego oraz Jingdong Logistics. Jako pierwszy standard usług dostawy dla domowej branży e-commerce, wprowadzenie standardu pomaga wyjaśnić prawa i obowiązki wszystkich stron w procesie dystrybucji i instalacji domowych e-commerce, a także reguluje procesy i łącza do ochrony konsumenci i firmy. Prawa i interesy promują rozwój branży w zdrowy i uporządkowany sposób.


Para:Rewolucja Channel Przemysłu Domowego wybuchła, a to było tylko ślepy zaułek, aby nadążyć za zespołem. Następny:Rynku przemysłu Chin meble będą w dalszym ciągu rozwiń