Nowy standard dla produktów krajowych, lewych i prawych sof promuje zielone ulepszenia

- Jun 01, 2019-

Obecnie na rynku jest wiele sof z nadmiernymi szkodliwymi substancjami. Powodem tego są nie tylko czynniki, takie jak brak łańcucha technologicznego i struktury produkcji, ale także koszt zestawu zielonych wysokiej jakości sof jest o prawie 15% wyższy niż zwykłych sof. W tej samej cenie oznacza to gwałtowny spadek zysków.


Lewa i prawa sofa nie mają energii i kosztów. W ciągu ostatnich 30 lat nieustannie umacnialiśmy inwestycje w linie produkcyjne i technologię, przestrzegaliśmy najpierw koncepcji ochrony środowiska i jakości, a także przewodziliśmy ekologicznym standardom w branży.


Plusk wody spływającej do rzeki jest zawsze ograniczony. Tylko mobilizując moc całej rzeki możemy podnieść ogromne fale. Od uczestnictwa w formułowaniu zielonych standardów, energicznego promowania transformacji i modernizacji przemysłu oraz promowania wdrażania zielonych standardów w branży, lewe i prawe sofy połączyły ręce z Shenzhen Family Association i Financial Weekly, aby wprowadzić nowy standard dla nowych produktów krajowych, wzywający każdego lekarza domowego do wspólnego działania. Twórz wysokiej jakości „nowe produkty krajowe”.


Para:Kanały sprzedaży mebli, te nowe poważne zmiany mają miejsce Następny:Najlepszy prezent na dzień dziecka. Lewa i prawa sofa przynoszą zdrowe, ekologiczne i przyjazne dla środowiska meble dziecięce.