Materiały budowlane o październiku cięcia cen surowców przemysłu produkcji rakieta

- Oct 10, 2017-

Niedawno, Ministerstwo ochrony środowiska, rozwoju i Reform Komisja, Ministerstwo Przemysłu i innych ministerstw i prowizje i Pekinie, Tianjin, Hebei i innych prowincji i miast wyemitowane wspólnie "Beijing-Tianjin-Hebei i okoliczne obszary 2017-2018 jesienią i zimą powietrza zanieczyszczenia kompleksowe zarządzanie przeciwdziałanie działania programu." Program proponuje, że od października 2017 r. do marca 2018, średnie stężenie pyłu PM2, 5 w "2 + 26" kanał transmisji zanieczyszczeń powietrza miasta Pekin-Tiencin-Hebei zmniejszyła się o ponad 15%, a liczba zanieczyszczenia ciężkie dni zmniejszyła się o ponad 15% .

W tym samym czasie, żelaza i przemysł stalowy, kompleksowa produkcja produkcji metali nieżelaznych, ogrzewanie sezon Tangshan i innych miast i miast 50% produkcji stali elektrolityczne aluminium i tlenku glinu przedsiębiorstwa ograniczona produkcja ponad 30% , wszystkie cement, budowlane materiały shutdown.


Wielobranżowych ograniczonej produkcji ograniczenia produkcji


Program proponuje, że w sezonie grzewczym 2017 (przed 15 listopada), Beijing-Tianjin-Hebei i okolic do wykonania zadania, aby rozwiązać nadwyżka zdolności przed terminem, "2 + 26" miasto wypełnione 72 jednostki, 3,98 mln kilowatów opalanych węglem jednostek wyeliminowany z jednostek opalanych węglem, aby osiągnąć moc kolumna lub spalin fizyczne odciąć.

      

W tym samym czasie stal, koksownie, materiałów budowlanych, kolorowe, i innych branż w sezonie grzewczym osiągnie szczyt produkcji. "2 + 26" miast do wdrożenia klasyfikacji żelaza i stali zarządzania przedsiębiorstwami, zgodnie z poziomem emisji zanieczyszczeń, do końca września 2017 do opracowania nieodpowiednim szczyt odcięte od programu. Shijiazhuang, Tangshan, Handan, Anyang i innych kluczowych miastach, ogrzewanie sezon, zdolności produkcyjne żelaza z 50% do zdolności produkcyjnej wielkopiecowy, rzeczywiste wykorzystanie energii elektrycznej przedsiębiorstwa, aby sprawdzić. Oprócz ochrony ogrzewanie i inne zadania, środki utrzymania, cement, cegły Piece do ceramiki, płyty gipsowe i innych materiałów budowlanych, realizacji wszystkich ogrzewanie sezon zamknięcia.


Wymagania programu, wokół lokalne materiały, które przemysł powinny być łączone z właściwości przemysłu, przedstawiła większy zakres szczytowej produkcji wymagania. Nieżelazne przemysłu chemicznego, aby zoptymalizować kontrolę produkcji, ogrzewanie sezon elektrolityczne aluminium roślin ograniczona produkcja więcej niż 30%, tlenku glinu przedsiębiorstw ograniczona produkcji o 30%; węgla przedsiębiorstw nie spełniają limitów emisji specjalnych, wszystkich zaniechanej, aby spełnić specjalne dopuszczalnych wielkości emisji, ograniczonej produkcji 50% firm farmaceutycznych zajmujących się produkcją surowców farmaceutycznych związane z procesem emisji LZO , wykorzystanie rozpuszczalników organicznych w produkcji pestycydów firm zaangażowanych proces emisji lotnych związków organicznych, w sezonie grzewczym w zasadzie do wdrożenia zamknięcie.

     

Przedsiębiorstwa przemysłowe luzem materiał wykonania szczytowe obciążenia transportu. Ciężkie zanieczyszczenia w okresie ostrzeżenie pogoda, oprócz utrzymania ludzi i innych materiałów, port Zatoka Pohaj gromadzenia i dystrybucji pojazdów zabronione obszarach wejścia i wyjścia.


Ponadto wymogi programu, prowincji i miast pod koniec września 2017 r. do końca września do ministerstwa ochrony środowiska przekazywane "rozproszone zanieczyszczenia" przedsiębiorstw, aby wyczyścić listę projektów sprostowania, emisje niezorganizowane przekształcenie listy pełne kaliber, przedsiębiorstwa przemysłowe szczyt zamknięcia programu listy, listy emisji zanieczyszczeń powietrza, mocno zanieczyszczonych Pogoda plan awaryjny emisji redukcji listy.


Zadania kontroli zanieczyszczenia powietrza jest trudne


2017 jest zakończenie pierwszego etapu "Atmosfery 10". Według Ministerstwa ochrony środowiska, średnie stężenie pyłu PM2, 5 w miastach Beijing-Tianjin-Hebei "2 + 26" wzrósł o 5,4% w pierwszej połowie roku, według Ministerstwa ochrony środowiska, która została dotknięta przez ciężkie zanieczyszczenia w styczeń i luty 2017. Po raz pierwszy od 2013, Taiyuan, Shijiazhuang i innych miastach nawet wzrosła ponad 30%. Jesienią i zimą Beijing-Tianjin-Hebei atmosferyczne zarządzania zadanie jest bardzo trudne.


W tym celu program jest jasne, jesienią i zimą Beijing-Tianjin-Hebei powietrza zanieczyszczenia transmisji kanału "2 + 26" miasto PM2.5 średnie stężenie spadł więcej niż 15%, zanieczyszczenia ciężkie dni spadła więcej niż 15%. Wśród nich, Pekin, Tianjin, Shijiazhuang, Xinji 4 miasta (powiat) PM2.5 średnie stężenie spadł 25%, 20% w dół zanieczyszczenia ciężkie dni.


Proponuje, że Ministerstwo ochrony środowiska, centrum organizacji i odpowiednich osób prowincji rządy w Beijing-Tianjin-Hebei i okolic powinny przyśpieszenie wdrażania pilotażowego programu konfigurowania agencji ochrony środowiska ponadregionalnych do przeprowadzenia projektów pilotażowych w celu ustanawiania agencji ochrony środowiska ponadregionalnych i skupić się na rozwiązywaniu problemów regionalnych środowiska atmosferycznego. Zgodnie z ustaleniami, do końca września 2017 r. Beijing-Tianjin-Hebei i okolic atmosferyczne Zarządzanie środowiskowe agencji powinny zakończyć przygotowania i uruchomienia działa i stopniowo osiągnąć jednolity planowania, unified standardy, ujednolicony EIA, unified monitorowania, jednolitego egzekwowania prawa.

      

W środki zarządzania program przedstawiony w pełni węgla w imieniu węgiel węgla w imieniu zadań węgla. 2017 r. przed końcem października, "2 + 26" miasto aby zakończyć węgla w imieniu węgiel węgla w imieniu ponad 3 mln; Aby przyspieszyć budowę county monitorowania sieci, przed końcem października 2017 r. "2 + 26" miasto, w którym wszystkie 327 gminie zbudowany, wszystkie zawierają SO2, PM2.5, O3 i innych sześć parametrów, w tym automatyczne strony monitoringu jakości powietrza.

      

Ponadto "programu", który zwiększy centralnego powietrza zapobiegania zanieczyszczeniom i kontroli specjalnych funduszy do wspierania wysiłków, aby skupić się na mieście "2 + 26", aby przechylić. W tym samym czasie wymagają odpowiednich samorządów wszystkich szczebli, do zwiększenia poziomu zanieczyszczenia powietrza zapobiegania i kontroli funduszy do wspierania wysiłków.


Tygodniowe ceny będą obsługiwane


W sezonie grzewczym obniżenia produkcji polityki ochrony środowiska produkcji jest oczekiwane, stali, metali kolorowych metali, chemiczne wprowadziło w kilka rund przypływu.


W zestawie "powietrza dziesięć" się Beijing-Tianjin-Hebei powietrza jakości zadania nie wykonano jeszcze sprawy, biorąc pod uwagę w drugiej połowie stopniowo w sezonie grzewczym, presji na środowisko będzie większa, więc polityki ochrony środowiska będzie w dalszym ciągu dokręcić osiągnięcia celów polityki "atmosfera dziesięciu".


"program" proponowane PM2.5 najnowsze kontroli celów i inicjatyw, są w "atmosferze dziesięciu" z dalszych "nadwagą."


W tym roku grzewczych sezon ochrony środowiska i produkcji w różnych latach, przede wszystkim, w tym roku jest "Atmosfery 10" pierwszy etap docelowy oceny roku, wpływ atmosfery zarządzania mają wskaźniki oceny jasne.


Po drugie, zima, ograniczona produkcja nie jest po prostu miasta "26 + 2" zakres, Shandong, Hebei i inne miejsca non - "26 + 2" miast również wzmocnienia inicjatyw środowiskowych do czynienia z zimowych problemów środowiska;


Po trzecie w pierwszej połowie stali, metali kolorowych, węgla i innych zysków przedsiębiorstw, które są zazwyczaj lepiej, aktywnie odpowie polityki ochrony środowiska, aby chronić własne ciasto. Czynniki te ustalenia środków ochrony środowiska będzie bardziej rygorystyczne tej jesieni i zimy.

      

Wielu ekspertów z branży uważają, że środków ochrony środowiska do zaostrzenia środków, będzie żelaza i stali, chemiczny, materiałów budowlanych, przemysł farmaceutyczny w przemyśle produkcji ograniczony tworzą podaż skurczu, co windują ceny oczekiwania. Dobre lub nie w tym regionie lub nie dotyczy odpowiednie środki w celu ograniczenia wymienionych firm. Stali i podaży wzór oczekuje się znacznie poprawić na etapie. W sezonie grzewczym ścisłej ochrony środowiska, neutralne i luźne trzy scenariusze, odpowiednio, odpowiadającej produkcji stali przez 031 mln ton, 08 mln ton i 0,26 mln ton, rachunkowości dla tego samego okresu w sezonie grzewczym 2016 ropy produkcja stali 11,7%, 10,8 9,8%.


Ogrzewanie sezon ochrony środowiska wpłynie na większość łańcucha przemysłu aluminium. W chwili obecnej "2 + 26" miast zaangażowanych w zdolności produkcyjne tlenku glinu stanowiły 36% całkowitej pracy zdolności kraju, elektrolityczne aluminiowe stanowiły 33% powierzchni kraju. Dni wiatr papierów wartościowych analityków uważa, że obecna struktura zdolności, tlenku glinu, wstępnie piec anoda są luki. Z zamknięcia zdolności produkcyjnych nielegalne i sezonu grzewczego ograniczonej ochrony środowiska, gap, stopniowo powiększał, gap tlenku glinu ma być około 800 mln ton, piec anoda odstęp około 1,5 mln ton.


Eskalacja środowiska burze! W dniu branży budowlanej nie jest dobry!


W tym roku inspekcja ochrony środowiska, o nazwie historia największych i ukarać największy wysiłek. 7 sierpnia głównego Inspektoratu ochrony środowiska piątej objęli prowadzenie w inspekcji pracy w prowincji Syczuan, otwarcie czwartej partii Centrum ochrony środowiska inspektorów. Zrozumiałe jest, że osiem inspektorów w 7 sierpnia do 15, wdrożenie inspektorów umieszczonej w Jilin, Zhejiang, Shandong, Hainan, Sichuan, Tybet, Qinghai, Xinjiang (w tym korpusu) Inspektor pracy do osiągnięcia prowincje, miasta) pełne pokrycie inspektorów.


Para:Zużycie uaktualnienia konieczności uaktualniania przemysł rozwiązać trzy główne ból punktów po sprzedaży usługi jest w formie Następny:Meble przemysł nowe możliwości ochrony środowiska powłoki odsetek osiąga 75%