Oryginalny projekt i bankiet myślowy, odliczenie czasu wolnego na świeżym powietrzu Estetyka | Marka CIFF z wyprzedzeniem.

- Jan 20, 2018-

Niezależnie od tego, czy jest to "dżentelmeńska natura" xunzi w Chinach, "dobra czy fałsz", czy "co anioł sprawił, że budzę się z łóżka kwiatów" przez zachodniego Szekspira, mówi się, że piękno jest funkcją piękna. A design sprawia, że ​​życie ludzi pokazuje tysiące gestów, pięknych i znaczących. Szersza wizja i stabilna gospodarka sprawiają, że coraz bardziej potrzebne jest poszukiwanie "dobrego projektu" i prowadzenie właściwej drogi do "dobrej przyszłości".

Zastosowanie nowych materiałów

W imieniu przedsiębiorstwa: hongli

Prace reprezentatywne: pręciki.


Materiał jest bardzo ważny w dziedzinie projektowania, hong li, 暻 w imieniu projektanta w zakresie odpowiedniego doboru nowych materiałów i sprytnego zastosowania, stworzenia zestawu produktów funkcjonalnych i kosmetycznych, a nawet odkrywania nowych dziedzin projektowania, prowadzenia nowego projektowanie mody.

Stoisko nr. : 17.1D15.

W imieniu hong li wystawa odbyła się w ósmym pucharze wojewody i zdobyła nagrodę w nowym chińskim stylu.

blob.png

Para:Jakie są szanse i wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć w dobie szybkiego rozwoju w Chinach? Następny:Standardowy standard Rational Household