Uznanie odkryty projektowania architektonicznego

- Mar 01, 2019-

jak najwięcej rzeźby, jak to rezydencja, Kendrick grzywka Kellogg's High Desert House jest niesamowite osiągnięcia w architektury organicznej. Jego powstanie betonowe słupy z piasków Joshua Tree, nakładających się do uformowania zadaszenia. Przez artystę Bev Doolittle i jej męża, aby utworzyć strukturę, biorąc pod uwagę pełne carte-blanche, domu jest masterclass w formach organicznych i pokazuje, dlaczego Kellogg uznaje innowator architektonicznych.


Budowa na wysoki dom pustyni rozpoczęła w 1988 i łączony 5 lat. Szkielet domu — znany również jako dom Doolittle — tworzą 26 słupów betonowych zatopiony siedem metrów w skale. Tam są nie ma ścian, panele tylko piaskowane szkło, które połączyć, tworząc w ten sposób wnętrza. Zdumiewające struktury perforowane przez światło, pozwala na słońcu, aby strumień przez domu. "Chodziło o to, że dom będzie rozliczane w krajobraz, jak był Przyczajony na skałach, może jak zwierzę, we śnie," wyjaśnił Kellogg.


Unikalny wśród lekarzy architektury organicznej, Kellogg stoi oprócz kolegów jak Frank Lloyd Wright lub Bruce Goff. W porównaniu, przez niektórych słynny hiszpański architekt architektonicznych arcydzieł, Kellogg's pracy wymaga odwagi dla tych, którzy go Komisji. W przypadku Doolittles były one zbyt szczęśliwy niech Kellogg podjęcia panuje, nawet jeśli oznaczało to, nie ruszając ponad dekadę później, w 2002 roku.


Kellogg powierzone wnętrz do długoletniego współpracownika John Vugrin, który spędził następne dwie dekady skrupulatnie crafting każdy szczegół niestandardowe w domu, z klamki i włączniki światła, ogrodzenia i krzesła.  Vugrin nadal pracuje nad wnętrza do 2014 r., kiedy ostatecznie został sprzedany dom. "Meble w domu pustyni jest echo tego, co były w Doolittles i otoczeniem pustyni: kolory i kształty są bardzo Joshua Tree, te kształty szkieletowych sugerują się," Vurgin udostępnione.

Kendrick-Bangs-Kellogg-Doolittle-House-08-House-Back-Twilight-4-Ph.Lance-Gerber

Kendrick-Bangs-Kellogg-Doolittle-House-12-Entrance-4-Ph.Lance-GerberKendrick-Bangs-Kellogg-Doolittle-House-12-Entrance-4-Ph.Lance-Gerber

Para:Współczesny design, spójrz. Następny:Brukowiec meble Design