Produkty związane z grillem na świeżym powietrzu, aby prowadzić przyszłe gospodarstwo domowe w USA

- May 03, 2017-

Technavio nowe badania wykazały, że 2017 do 2021, lub będą miały wpływ na ważny trend na rynku mebli ogrodowych.

Technonisci i analitycy rynku dekoracji dekoracji domu Poonam Saini, powiedział: "w gospodarce narodowej w latach 2008-2009, powoli odzyskać z kryzysu finansowego działalności budowlanej Stanów Zjednoczonych nadal rośnie, zwłaszcza budownictwa rodzinnego, popyt konsumpcyjny na meble ogrodowe Również wzrosną ".

Według raportu Technavio ten 3 duży trend rynkowy lub będzie miał wpływ na rynek mebli outdoorowych:

Produkty związane z grillem na świeżym gruncie wymagają pokazów kuchennych i różnych form receptur inspirowanych amerykańskim zainteresowaniem konsumentów w zakresie gotowania, grillowania sprzętu do gotowania na świeżym powietrzu, takich jak rosnące zapotrzebowanie.Jest to pojęcie kuchni na świeżym powietrzu coraz bardziej popularne wśród konsumentów, a więc do urządzeń do grillowania, takich jak Inwestycji w ciągu najbliższych kilku lat wzrośnie.Budynek nie jest duży, ale przenośny grill jak ulubiony ulubiony grill na świeżym powietrzu.

Wielofunkcyjne produkty meblowe na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, mające na celu promowanie rosnącego zapotrzebowania na meble wielofunkcyjne, na przykład obecnie dostępne na rynku, mogą zmieniać się na krzesło i stół półki na książki.

Teraz na rynku pojawiła się również wbudowana przestrzeń do przechowywania, stoły stołowe i krzesła, niech konsumenci mogą zgodnie z własnymi potrzebami dostosować się.A może też służyć jako krzesło i kilka nóg miękkich stołów.Klienci coraz bardziej chcą produktów domowych może również Mogą być używane jako meble ogrodowe.

Coraz więcej producentów problemów związanych z ochroną środowiska meble związane z meblami, negatywny wpływ wylesiania lasów i zaniepokojenie konsumentów na temat uwalniania toksycznych gazów, już wprowadził producentów mebli do przyjęcia bardziej ekologicznych rozwiązań produkcyjnych. Na przykład w maju 2015 r. Firma ikea rozpoczęła prace nad turbinami Harjedalen 30 W Szwecji, niech kraje nordyckie stają się niezależnymi producentami mebli energetycznych.

Poonam powiedział: "producenci zaczynają korzystać z produkcji bambusa serii pięknych i wysokiej jakości mebli, takich jak firma Greenington również zaczęła produkować meble ochrony środowiska."

Bld176200.jpg

Para:Kluczem jest transformacja przedsiębiorstw handlu zagranicznego, z dobrym finansowaniem Następny:Przemysł powinien stawić czoło jednorodności, zwiększyć pojemność Origina