Meble outdoorowe są kryty

- Mar 31, 2017-

Nie ma wątpliwości, że trzcina tworzy meble nadal jest "wielkim bratem" w meble ogrodowe, reporterzy w domu, aby zobaczyć, co najbardziej jest trzcina stanowi targi meblowe. Z profesjonalnego punktu widzenia istnieją różne odmiany, a trzcina stanowi meble z mebli z imitacji rattanu, w szczególności jest wystarczająco "prawdziwy". Foshan dni zhuo meble ogrodowe kelvin zhou powiedział dziennikarzom, że produkują trzciny stanowi mebli jest rattan PE, z imitacją rattanu wygląd, ale można zapobiec i deformacji. Trzcina stanowi meble, do łożyskowania wewnętrznej struktury metalowej, zazwyczaj z aluminium, jeśli chcesz zaoszczędzić koszty, trochę tańsze z żelaza, powierzchnia nie anty rdzy leczenie, ale może być zardzewiały po dwóch latach, więc konsumenci powinni zrozumieć przed zakupem Materiały meblowe.


Expo odwiedzić kupujących meble ogrodowe w domu więcej dla zagranicznych nabywców, dla producenta mebli ogrodowych, czy "pojedyncze" jest głównym źródłem dochodu. Hangzhou obszerny menedżer mebli ogrodowych Thomas powiedział dziennikarzom, że robią główne firmy eksportowe firmy, zauważył również, że pojawia się tendencja w ostatnich latach, początek "wnętrz" meble ogrodowe również, ponieważ niektóre kraje w okresie letnim jest krótki, przeniesiony do Kryty dom na zewnątrz z więcej niż połowę czasu, a zatem już blisko do wewnętrznych mebli na styl mebli ogrodowych, materiał jest tylko rdza zapobiegania deformacji, może przystosować się do użytku na zewnątrz.


Choć "pojedynczy" jest kluczem do producentów mebli ogrodowych, ponieważ mieszkańcy domów coraz częściej zwracają uwagę na jakość życia, na zewnątrz duży balkon i dom na dziedzińcu, jak na meblach na świeżym powietrzu, a zwłaszcza rosnące nieruchomości turystyczne, więcej na zewnątrz Meble do wielu możliwości biznesowych. Foshan dni ZhuoZhou menedżer powiedział dziennikarzom, że są teraz stopniowo otwiera rynek krajowy, zwłaszcza projektów turystycznych nieruchomości, takich jak miasto Sanya, niektóre sprzedawane do willi mieszkań wakacyjnych są zazwyczaj bezpłatne z piętro trzyczęściowe (dwie PE cane Krzesło i stół) kupującym, dzięki czemu mogą uzyskać wiele zamówień masowych.


Para:W ramach nowej normy, transformacja przedsiębiorstwa i aktualizacja to jedyna droga Następny:Pięć koncentratów przemysłu meblarskiego 90% pojemności mebli w Chinach