Meble ogrodowe jest nie dłuższy niech balkon do miejsca do magazynowania

- Mar 15, 2017-

Rdzeń Wskazówka: niektóre z domu balkon obszar jest mniejszy, często przez ich właścicieli, używany do przechowywania obszaru artykułu, lub gromadzenie przedmiotów codziennego użytku, takich jak pralka, gromadzą się w długim okresie, jeśli donand #39; t stale, był wąski.


Niektóre domu balkon obszar jest mniejszy, często przez ich właścicieli, używany do przechowywania obszaru artykułu, lub gromadzenie przedmiotów codziennego użytku, takich jak pralka, gromadzą się w długim okresie, jeśli nie stale, już wąski balkon staje się bardziej zaśmiecone. W związku z tym, aby można w pełni wykorzystać przestrzeń balkon, do użytkowników jest meble do dopasowań.


Dla ludzi, którzy mieszkają w mieszkaniu balkon jest bardzo ważne, przejścia i światem zewnętrznym. Powoli sącząc herbatę, porozmawiać z przyjaciółmi, czytanie, fascynujące beztroski. Faktycznie balkonem rekreacyjnych kompilacji nie jest skomplikowane. Donand #39; t trzeba także zmienić układ, donand #39; t trzeba świadomie planowania funkcja z balkonem, z krótkim wypoczynek wystarcza. Wokół obszaru, z podobnych do metody kompilacji ukończona wypoczynek funkcję salonu, tworzą przewozi stolik herbaty, itp i kryty są podobne, jest nie sam, salon TV ustawienie ściany, podczas gdy na zewnątrz jest więcej szeroki widok. Ale starszy format Pokój ogólnie jest nie rozsądne, więc chcę się ograniczonej przestrzeni część wyciskania jest trudne, po budynku metopa balkon, a następnie odpowiedniej skali pomiaru, sprawiają, że odkryty nie byłoby trudne do badania.


Temperatura jest ogólnie wyższa niż temperatura wewnątrz balkonu, więc należy zwrócić uwagę na wentylację i regulacja temperatury z balkonu, uniknąć deformacji ciepła latem i wysuszenie mebli ogrodowych.

482-10771.jpg

Para:Outdoor Leisure Meble Buying Guide (część pierwsza) Następny:Trzy główne kierunki rozwoju mebli wypoczynkowych na wolnym powietrzu