Odnośniki do dopasowania mebli ogrodowych

- Jun 17, 2020-

Jak dopasować urokliwy dziedziniec?

I' przygotowałem dla Ciebie pięć powiązanych porad,

Jak dopasować urokliwy dziedziniec?

Ciesz się z wami wszystkimi.

01. Laering

Bez względu na duży układ przestrzenny lub drobiazgi, piękno hierarchii jest ważną treścią kolokacji kosmicznej.

Dzięki unikalnemu projektowi mebli ogrodowych na dziedziniec z poczuciem hierarchii sprawi, że cała przestrzeń będzie bardziej otwarta, bardziej klimatyczna.02. Prosty kolor


Środowisko renderowania nie musi polegać na kolorze, aby przyciągnąć wzrok' sam dziedziniec jest bogaty w kolory, zbyt kolorowe ułożenie spowoduje wizualne zagracenie.

Przeciwnie, zwięzły kolor może bardziej zoptymalizować przestrzeń.

Kilka kolokacji z zielonych roślin jest bogate w meble o prostym znaczeniu, może pozwolić osobie poczuć się zrelaksowanym i szczęśliwym bardziej, uzyskać rodzaj nieoszlifowanego jadeitu, aby przywrócić prawdziwe uczucie.


03. Rozsądna błyskawica

Technologia oświetleniowa to magia otoczenia GG; makijaż&;, na tętniącym życiem dziedzińcu ze sprytnym oświetleniem Twój dziedziniec będzie pełen emocji, bardziej romantycznej artystycznej atmosfery.


Garden furniture matching 9 (1)Garden furniture matching 11 (2)


Garden furniture matching 11 (1)


04. Proste domowe porządkisa fas f 是

sa s dfa a 规范化 的

a

aas afds ajak


Obszar jakiegoś dziedzińca nie jest duży, kiedy wybieramy w ten sposób, wybierz meble ogrodowe z kilkoma przenośnymi łatwymi ruchami, o ile to możliwe, wygrałem' t zajmują zbyt dużo miejsca, więc.

Garden furniture matching 12

Na przykład stół i krzesło zewnętrzne w połączeniu z aluminiową ramą i miękką poduszką są bardzo wygodne do czyszczenia i przenoszenia. Wygląd tych wodoodpornych mebli zewnętrznych pozwala większej liczbie osób cieszyć się wygodą i pięknem życia na zewnątrz.


05. Ładny parasol przeciwsłoneczny / baldachim

Oprócz sof, krzeseł, oświetlenia i roślin, parasole i markizy są również niezbędnymi elementami. W słoneczne popołudnie duży parasol może zacieniać twój dziedziniec.

Para:Nr Następny:Praktyczne dopasowanie mebli ogrodowych