Meble Outdoor Out Of The Big House

- Jun 06, 2017-

Meble ogrodowe jako nowość wśród mebli, uosabia ludzi odprężonych i zrelaksowanych. To lato jest układem nowych właścicieli domów, w wyborze mebli ogrodowych, kiedy można zapomnieć o dekoracji różnych kłopotów, w doczesne piękno życia. Latem jest więcej odmian mebli ogrodowych, bardziej zabawy, nie tylko można korzystać na dziedzińcu, ale również może jechać do podróży, więc zaczynasz lekkie.

Trzy opcje na zewnątrz dla stylu życia

Teraz meble ogrodowe można podzielić na trzy kategorie. Jedno jest na stałe zamontowane na meblach ogrodowych, takich jak drewniana pawilon, drewniane stół i krzesła, żelazne stoliki i krzesła i tak dalej. Ogólnie takie meble mają dobre antykorozyjne, waga jest stosunkowo ciężka, długotrwałe na zewnątrz. Istnieje klasa mebli ogrodowych można przenieść, takich jak rattan, drewno, itp., Gdy jest używany na zewnątrz, gdy nie w pokoju można włączyć, więc tego rodzaju meble bardziej komfortowe, nie uważa tak wiele stałych i Anty-korozji Performance, można dodać szmatki i tak dalej. Inny rodzaj mebli ogrodowych można przewozić, np. Mały stół, krzesło i parasol, meble są zazwyczaj wykonane z aluminium lub płótna, lekkiej, łatwej do przenoszenia, podróży po polach, wędkowanie jest bardzo odpowiednie, najlepsze Ale Również przynieść niektóre urządzenia zewnętrzne, piec do grillowania, namiot, na zewnątrz, aby dodać wiele zabawy.


Wybór mebli ogrodowych gruby i cienki


Jesteśmy w wyborze mebli, gdy ogólny będzie bardziej szczegółowy, ale wybór mebli ogrodowych jest grubość kombinacji. Przede wszystkim, jeśli długoterminowe plenerowe, nieuchronnie wiatru i słońca, więc musisz zrobić dobrą robotę deformacji mebli i zniknąć przygotowań psychologicznych, większość ogólnego wyboru drewna i sosen. Jednak w wyborze złączy należy zachować ostrożność, ponieważ związana jest z solidnymi meblami ogrodowymi, a całkowita ilość powietrza nie może spaść na kilka dni pod wpływem wiatru. Więc jego ciężar jest stosunkowo ciężki, a grunt ma być mocno połączony, przez linę lub sposób, w którym znajduje się stałe obciążenie. W połączeniu z zewnętrznymi częściami mebli, zazwyczaj łączone części lub części metalowe, ogólne połączenie między bardziej solidne, ale zrobić dobry czop jest nie tylko silny, nie ma miejsca na poruszanie się między częściami, zwiększenie stabilności konstrukcji. I śpiew mebli jest również bardziej naturalne i naturalne piękno struktury, ale proces może być dobry.


Wybór materiału i relacje między stylem pokoju


Z samego materiału, oprócz wydajności, styl nadal ma pewne cechy i umiejętności związane z ogólnym stylem koordynacji. Na przykład ogólnie żelazne linie gładkie, wzornictwo luksusowe i eleganckie, łatwe i klasyczne style koordynacji wnętrz, tak twarde i miękkie. Drewniane meble ogrodowe są bardziej odpowiednie dla nowoczesnego, prostego stylu wnętrza, linia jest zasadniczo linia główna, a nieco przesadzony kształt jest również lepszy. Do duszpasterskiego stylu środowiska wewnętrznego, koloru drewna, a następnie dopasowania, a także naturalnej tekstury i temperamentu są łatwiejsze do koordynacji, poprzez delikatne linie i szczegóły, aby stworzyć spokojną atmosferę życia.


Para:Meble drewniane to strategia odporna na mocz Następny:Konserwacja domów letnich, jak zapobiec drewnianym meblom na chorego