Outdoor Buying Guide (następna część)

- Mar 22, 2017-

9. Utwórz niezależną, spokojną przestrzeń

Niezależnie od tego, czy prywatny dziedziniec, czy penthouse balkon w mieście, na zewnątrz, nie zapomnij zrobić dobrej roboty nielegalnego seksu, w przeciwnym razie trudno uniknąć swoich słabych pozycji lub uroczej postaci może stać się fokusem na świecie. Możesz użyć kurtyny lub usuwalnej oddzielnej sztuki tkaniny osłonowej, nie tylko osiągnąć natychmiastowy efekt segregacji przestrzeni, ale także zapewnić działanie prywatnego bezpieczeństwa.

10. Dodać wygodne wyposażenie

Chociaż na świeżym powietrzu, naturalne piękno, słońce koncentruje się na zabawie, dywaniku, poduszce, oświetleniu, jednakże podobne do elementu ozdobnego dla domu może przynieść ludziom wygodniejsze. Jeśli chcesz tylko niewielką aktualizację tego lata sprzętu outdoorowego, a następnie wybierz kolor i pogrubienie w torbie. Wybierz tkaninę wodoodporną i antypoślizgową, więc nie jest łatwo zanikać, informacje będą wyświetlane na etykiecie tkaniny.

11. Funkcja jest tendencją

Miejsce w okolicy nie jest duży taras na kilku stołku, może być używany jako siedzenie już, a także może tymczasowo umieścić napój żywnościowy, gdy nie jest używany, może być również używany, gdy kwiat stoi. Rola ławy, jak najbardziej odpowiednie, gdy goście nie muszą ciągnąć, aby umieścić bardzo oszczędność miejsca. Niektóre ławki z poniżej przechowywać przestrzeń obiektu, lato, nadal można wrócić do użytku wewnątrz pomieszczeń.

12. Światło jest kluczem

Tren kolor ziemi jest stopniowo blaknięcie, kolor kandyzowany stał się popularny, żółty, czerwony, przyciągają uwagę ludzi. Czy zgodnie ze środowiskiem zewnętrznym do określenia kombinacji kolorów, jeśli peryferyjność jest traktowana priorytetowo w zielonej roślinie, pasek w paski i wzór kwiatowy jest dobrym wyborem, jeśli istnieje wiele kwiatów, można wybrać kilka neutralnych kolorów , Takie jak żółty, jasnoniebieski, szary, itp.

13. Tkane materiały

Zarówno syntetyczne, jak i naturalne włókna, zwykle przed opuszczeniem fabryki poprzez przetwarzanie chemiczne, sprawiają, że staje się silniejszy i odporny na wilgoć. Meble z wikliny jest najbardziej boi się słońca, jeśli nie dwa lub trzy tygodnie lub lepiej pokryć je warstwą ochronnej obudowy. Meble wiklinowe nie mogą być wypolerowane, aby zminimalizować gromadzenie się bakterii, często można używać mokrej ściereczki do ścierania. Użyj po pewnym czasie, mogą pochłaniać szczelinę w kurzu za pomocą środków czyszczących, szczotkować wełną lub też jechać, a następnie użyć neutralnego mydła do mycia w całości, suchej i uważać, aby nie używać zbyt dużej ilości wody, może spowodować, że włókno stanie się kruchy.

14. Meble drewniane

Większość drewna wykorzystywanego jako meble ogrodowe są w stanie wytrzymać korozję z natury. Zmiana odzieży zgodnie z konserwacją, może być wymieszana z proszkiem do mycia gorącej wody, materiałem do czyszczenia powierzchni i spłukania. Aby usunąć rdzę lub odchody ptaków lub przywrócić pierwotny kolor, spala się drobne piaski. Jeśli obszar jest zbyt duży, może wybielać środek wybielający zmieszany z papierem piaskowym. Nie używać zabrudzenia chlorem, może uszkodzić włókno drzewne.

15. Metalowe meble

Aluminium, żeliwo, stal i inne metale, po deformacji cieplnej, sprawiają, że modelowanie bogatych. W usuwaniu aluminiowych i innych fabryk mebli metalowych doda powłokę ochronną. Codzienne po czyszczeniu, bez użycia flakoników, płyn do czyszczenia wosków lub kremów samochodowych delikatnie wytrzeć. Aby regularnie sprawdzać, czy nie ma rdzy, zwłaszcza ukrytej w rogu, nawet jeśli jest to korozja powłok ze stali nierdzewnej może być również na plaży tego rodzaju środowiska. Głęboko czyste, użyj neutralnego mydła płuczki, płukanie i wysuszenie. Rdzenie usuwają plamy, delikatnie z drobnymi papierami ściernymi, następnie wytrzyj do czystości i zabezpieczają powłokę lakierniczą w celu zapewnienia efektu, najlepszych cienkich warstw powlekających, zwrócenia większej uwagi na zarysowania szczotki, aby upewnić się, że środkowa warstwa farby jest Całkowicie suche. Wilgotność może wpływać na farbę, więc najlepiej pracować w suchej pogodzie.

16. Bądź ostrożny przez zmianę koloru

Sztuki tkaniny do użytku na wolnym powietrzu, zwane zwykle wykładziną, mające na celu izolację, plamę oporu, wilgoć i pleśń. Wstrzyknąć włókniny włókna barwienia farbą domieszką, farbą, nie jest łatwo zanikać, może wytrzymać wysokie natężenie czyszczenia, lepiej niż drukowania i farbowania. Codzienne przysmaki w czasie czyszczenia kurzu i liści, i zgodnie z potrzebą umyć, plama wilgotną szmatką do wytrzeć, w czasie do niektórych płynów, takich jak krem przeciwsłoneczny może powodować kolor tkaniny. Zdejmowalna osłona ogólna może używać pralki do mycia w zimnej wodzie, używać neutralnego środka czyszczącego, nie zawiera wybielacza chloru, a następnie suszy.

Meble plastikowe to 17.

Generalnie wykonane z tworzywa sztucznego meble z żywicy mogą być PVC lub PE, mogą imitować się w materiale, takim jak drewno, wygląd wikliny. Czyszczenie mebli z tworzywa sztucznego i najprostsze - wytrzeć wilgotną ściereczką lub współpracować z neutralnym mydłem myjącym, aby zapobiec uporczywym plamom, wymazu z chlorem.

Mf700-02216131.jpg

Para:Meble ogrodowe typu Następny:Outdoor Leisure Meble Buying Guide (część pierwsza)