Outdoor Leisure Meble Buying Guide (część pierwsza)

- Mar 17, 2017-

1. Zastanów się pogodą

Jak własną żywo gdzie pogoda rozważenia. Czy będzie często padać? Znajduje się w tropikalnych i wilgotno i gorąco? Bezpośrednie światło słoneczne może sprawić, drewniane meble szał, a temperatura metalu wzrasta w ramach samego słońcem palącym, użyj powstanie również niewygodne. Jeśli mieszkasz tam, gdzie są często tropikalna burza, silny pogody konwekcyjne, lub w pobliżu morza, chwilowa wiatr może również umieścić aluminium lub tworzyw sztucznych, takich jak bardzo jasnymi meblami przewrócony.

2. W przestrzeni otaczającej meble

A meble domowe, meble na zewnątrz i nie ma specjalnych wymagań funkcjonalnych, więc nie trzeba mieć pewność, aby zakończyć stoły i krzesła, lub w zależności od miejsca, aby dopasować proporcję wielkością do rozmiaru mebli. Czy otwarte przy odkrytym basenie lub ograniczoną ogrodzie atrium i zawsze pamiętać o uchylenie bardziej aktywny obszar. Wysoki pasek tabeli bardziej użyteczne niż formalne tabeli, bo postawić taboret więcej zaoszczędzić przestrzeń. Albo można również rozważyć mniejszy stolik i usiąść molo kolokacji, może poruszać się w dowolnym momencie, bardziej elastyczne.

3. Zgodnie z decyzją styl i położenie materiału

Twój Odkryty markizy? Meble są na trawniku miękkie lub twarde na ziemi? Pamiętaj, że jeśli w trawie na ziemi, nigdy nie używać korka ramy mebli, korek będzie wchłanianie wilgoci, ramy, a następnie doprowadzić do uszkodzenia wybrać plastik, Stalowa zamiast. Jeśli jest słońce, to lepiej korzystać z parasoli, bezpośredniego światła słonecznego do mebli i ludzkiej skóry będzie szkodliwe.

4. Materiał jest ważniejsza niż wygląd

Materiał, z meblami ogrodowymi jest bardzo ważne, zdecydowaliśmy się na utrzymanie w przyszłości, więc nie patrzeć tylko na zakup wygląd. Aluminium i żywica jest najbardziej łatwe do zrobienia, wiklinowe lub drewniane meble wymaga regularnej konserwacji.

5. Nie zapomnij pocieszyć

Meble ogrodowe są powszechnie stosowane na relaks, więc musi lepszego komfortu. Nawet jeśli niektóre zewnątrz krzesło nie używa poduszkę na opierając się, można również niestandardowe, należy zwrócić uwagę, aby wybrać wodoodporne tkaniny. Kąt fotela może być regulowana, różne komfort musi dostosować się do rodziny.

6. Należy zwrócić uwagę, aby otrzymać miejsce

Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z meblami ogrodowymi tylko cztery lub pięć miesięcy, więc jeśli kupisz, upewnij się, że urlop musi otrzymać miejsca dla nich. Składana konstrukcja jest najbardziej przestrzeń gospodarcza, może również zwrócić uwagę na niektóre z nich mogą w tym samym czasie, konstrukcja nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu mogą być stosowane podwójne meble, również zapisane dużej ilości budżetu.

7. Głębokie duża kanapa kolokacja jest najbardziej praktycznym herbata tabeli

Gdzie zwykle robisz w balkon lub taras? Czy jak pokój dzienny z całej rodziny, lub dla gości? Jeżeli często masz spotkanie rodzinne, więc starają się ustawienie i jedność wewnętrzną. Głębokie duże krzesło lub kanapa tabeli herbata, bardziej praktyczny niż tabeli. Jeśli masz duży ogród, trzeba będzie tradycyjnej jadalni, trzeba umieścić w większym stopniu na górze jeść krzesła poduszkę i poduszkę dla opierając się, zwiększają komfort użytkowania.

Lokalne wykorzystanie dywan. 8

Lokalny dywan, ozdoby efekt jest dobry, szczególnie w przypadku funkcji pomieszczenia zagospodarowania przestrzennego nie jest tak oczywiste, dywan może łatwo rozwiązać ten problem. Starając się znaleźć odpowiednie do użytku na zewnątrz przestrzeni dywan w tym samym czasie, jak wyglądają naturalne włókna, ale w rzeczywistości wykonane z włókna syntetycznego, może oprzeć światło ultrafioletowe i wilgoć.

55dab0018rf.jpg

Para:Outdoor Buying Guide (następna część) Następny:Meble ogrodowe jest nie dłuższy niech balkon do miejsca do magazynowania