Przewodnik wyboru mebli wypoczynkowych na wolnym powietrzu

- Nov 26, 2018-

1. Rozważ pogodę i klimat

Pomyśl o pogodzie w miejscu, w którym mieszkasz. Czy często pada? Czy to jest tropikalne? Jest gorąco i gorąco. Bezpośrednie światło słoneczne powoduje pękanie drewnianych mebli, a materiał metalowy będzie się podnosił i nie będzie wygodny w użyciu. Jeśli mieszkasz w miejscu z tropikalnymi burzami, silną pogodą konwekcyjną lub w pobliżu morza, chwilowe wiatry mogą przewracać bardzo lekkie meble, takie jak aluminium lub plastik.


2. Pozostaw przestrzeń wokół mebli

W przeciwieństwie do mebli wewnątrz, meble ogrodowe nie mają specjalnych wymagań funkcjonalnych, więc nie musisz mieć stołu i krzesła, lub musisz dopasować rozmiar mebli w zależności od wielkości pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to otwarty basen odkryty, czy ograniczony ogród atrium, pamiętaj, aby pozostawić więcej miejsca na działalność. Wysoki stół barowy jest lepszy niż stół formalny, ponieważ stołek barowy oszczędza więcej miejsca. Lub możesz wziąć pod uwagę mniejszy stolik boczny i miednicę do siedzenia, możesz przesuwać pozycję w dowolnym momencie, bardziej elastycznie.


3. Określ styl i materiał zgodnie z pozycją umieszczenia

Czy w obszarze aktywności na świeżym powietrzu jest jakaś markiza? Czy meble są umieszczone na miękkim trawniku lub na twardej podłodze? Pamiętaj, że jeśli jesteś na podłodze, nie używaj mebli z korka, korek wchłonie wilgoć, a następnie zniszczy ramę, zamiast tego spróbuj wybrać plastikową, stalową ramę. W przypadku bezpośredniego światła słonecznego najlepiej jest korzystać z parasola. Bezpośrednie światło słoneczne może być szkodliwe dla mebli i ludzkiej skóry.

Przewodnik wyboru mebli wypoczynkowych na zewnątrz

Rozważ pogodę i klimat

Pomyśl o pogodzie w miejscu, w którym mieszkasz. Czy często pada? Czy to jest tropikalne? Jest gorąco i gorąco. Bezpośrednie światło słoneczne powoduje pękanie drewnianych mebli, a materiał metalowy będzie się podnosił i nie będzie wygodny w użyciu. Mieszkasz w miejscu z tropikalnymi burzami, silną pogodą konwekcyjną lub w pobliżu morza, chwilowe wiatry mogą przewracać bardzo lekkie meble, takie jak aluminium lub plastik.


2. Pozostaw przestrzeń wokół mebli

W przeciwieństwie do mebli wewnątrz, meble ogrodowe nie mają specjalnych wymagań funkcjonalnych, więc nie musisz mieć stołu i krzesła, lub musisz dopasować rozmiar mebli w zależności od wielkości pomieszczenia. Basen lub ograniczony ogród atrium, pamiętaj, aby pozostawić więcej miejsca na działalność. Wysoki stół barowy jest lepszy niż stół formalny, ponieważ stołek barowy oszczędza więcej miejsca. Lub możesz wziąć pod uwagę mniejszy stolik boczny i miednicę do siedzenia, możesz przesuwać pozycję w dowolnym momencie, bardziej elastycznie.


3. Określ styl i materiał zgodnie z pozycją umieszczenia

Czy w obszarze aktywności na świeżym powietrzu jest jakaś markiza? Czy meble są umieszczone na miękkim trawniku lub na twardej podłodze? Pamiętaj, że jeśli jesteś na podłodze na trawniku, nie używaj mebli z korka, korek zrobi A potem spowoduje uszkodzenie ramy, zamiast tego spróbuj wybrać plastikową, stalową ramę. W przypadku bezpośredniego światła słonecznego najlepiej jest korzystać z parasola. Bezpośrednie światło słoneczne może być szkodliwe dla mebli i ludzkiej skóry.


Para:Meble można klasyfikować w następujące kategorie według materiałów Następny:Proces przygotowania mebli rattanowych