Praktyczność i wygląd poziom połączenie mebli ogrodowych

- Apr 27, 2020-


W przestrzeni otwartego powietrza istnienie mebli ogrodowych wydaje się ważne tym bardziej, oprócz zapobiegania promieniom ultrafioletowym i wilgoci, aby móc być dobrym poza tym, poziom wyglądu jest również koniecznym warunkiem rozważenia.

Te meble ogrodowe, które powinny wprowadzić dzisiaj, niektóre są zen, niektóre są żywe, bez względu na to, jaki styl balkon lub dziedziniec jest, może mieć dobry efekt ozdoby.Zaprojektowane przez Jean Marie Massaud dla MDF Italia, krzesło ma ręcznie tkane liny skrętne dostępne w kolorze zielonym szarym i pomarańczowym, z prostą, ale stylową sylwetką, która jest wygodna.

Funiture 5Funiture 2    Minimalistyczny guru John Pawson stworzył kolekcję ławki dla Salvatori w spójnym stylu. Marmurowe i piaskowane stopy stołka dodać dużo tekstury.

                     Funiture 10Funiture 9Kettal, hiszpański ekspert od branży outdoorowej, zajmuje się tym od ponad 50 lat. Japoński projektant noriku konizawa zaprojektował lampę z miękkim minimalizmem. Półokrągły odcień przypomina ludziom o kształcie i jasności księżyca.

     Funiture 8Funiture 7


Aquiloni jest jak układanka, z geometrycznymi elementami, które mogą być używane samodzielnie i łatwo zszyte razem. Bogate kolory są bardzo żywe i interesujące.


Funiture 12Funiture 11Funiture 13


Stojąca miska Sienna jest centralnym punktem stołu na świeżym powietrzu, zarówno jako miska owocowa, jak i jako element ustawień. Ta malowana proszkowo aluminiowa miska została zainspirowana architekturą, z imponującą prostotą linii.


Funiture 16Funiture 15Funiture 14
Funiture 20Funiture 19Funiture 18Funiture 17


Połączenie krzesła i doniczki jest bardzo nowatorskie, praktyczne już, przybył szczególnie ozdobne krzesło. Prosta kolorystyka nie będzie się wyróżniać bez względu na to, jaki rodzaj roślin jest używany.

Funiture 25Funiture 24Funiture 23Funiture 22Funiture 21Funiture 25


Ten wazon z teksturowaną powierzchnią jest wykonany w całości ręcznie, a matowa tekstura i świeże kolory są bardzo popularne.


Funiture 29Funiture 28Funiture 27Funiture 26Funiture 30


Stół Terrazzo Simona Legalda ma silną nowoczesność. Miękki blat z lastryko tworzy jasny kontrast z kapryśnym kącikiem stołu, wysyłając niepowtarzalny temperament.

Funiture 40Funiture 39Funiture 37


Ta seria sof zewnętrznych WYKORZYSTUJE wielofunkcyjny system modułowy. Drewniana rama przynosi ciepłe uczucie. Element tkania dodaje odrobinę świątecznego ducha.

Funiture 36Funiture 35Funiture 34Funiture 33Funiture 32Funiture 31

Para:Odkryty ma poziom wyglądu, aby mieć duszę więcej! Następny:Naśladując naturalne meble ogrodowe, zmniejszaj presję w miejscach publicznych