Profesor Peng Liang: Nowy styl chiński jest meble, które buduje chiński Standard estetyczny

- Nov 03, 2017-

 Jak jest chiński styl podzielone, zróżnicowane i połączone z międzynarodowym rynku? Poniżej jest konsultantem ekspert Profesjonalne Komitetu czerwone drewniane meble Profesjonalne Komitetu Unii i lider informatyki Ministerstwa Edukacji, meble projektowanie i produkcję.


Przede wszystkim różnorodność jest stałe, zwłaszcza w Chinach, krajem wieloetnicznym z silne różnice we wszystkich regionach. Zarówno nowy projekt mebli chińskich stylu współczesne Chiny, nie powinny być w przyszłości jest jednolity wzór, styl, paradygmat, to należy się koegzystencji, powinno być, każdego regionu dorzecza i współczesnych ludzi wszystkich narodowości, i więcej do czynienia z obecnie mają klasy, kultury i estetyki sposób życia, stopień spójny.


Powinniśmy uczyć się od mebli z dynastii Ming, a powinniśmy uczyć się od mebli dynastii song. Dynastii Ming był na szczycie meble i ogród, i dynastii song był szczyt sztuka, literatura i rozwój estetyczny. I Fundację meble w stylu Ming w dynastii song, meble w stylu piosenki jest więcej nie prosić o teorii materiału, nie tylko materialną. Ponadto literatów dynastii wei i jin, takich jak tao yuanming, stały się marzenie po całym świecie poetyckich znaczenie stylu życia, ludzi i środowisko. Powinniśmy również być bardziej zróżnicowane, stworzyć zdrowsze, lepiej, nowych mebli chińskich, który pasuje do stylu życia współczesnych ludzi.


Drugi, jak zintegrować na arenie międzynarodowej? Jeśli nowoczesne meble chińskie jest gotowy, international podejmie inicjatywę, aby dołączyć do nas. Meble w stylu Ming powstała Chińczyk dmą w Europie XVIII wieku, i całej Europie był połączony z Chin, więc powinniśmy mieć ogromnego wzrostu dumy narodowej i nie trzeba dążyć do integracji z Zachodem. Teraz cały świat uznaje, że kultury Wschodu ma dobry widok estetyczne, humanistyczna i uniwersalny charakter. Lu xun powiedział, więcej naród jest bardziej świat, zdanie nadal pozostaje do dziś. Jak Państwo przywódców Chin, od ubrań po zaopatrzenie i konstrukcja obrazu stanowią one chiński w stylu współczesnym. Światowi przywódcy mają się Chiny spotkania APEC i szczytów G20 nowe ubrania. To jest nasz współczesny standard estetyczny, a więc należy nowe meble chińskie.


Nowy chiński to tylko koncepcja, ale to rzeczywiście innowacji i nowoczesne ścieżki do przemysłu mahoniowymi meblami. To jest nie gniazdka, aby przejąć stylu dynastii qing do odtworzenia produkcji w taki sam sposób. W pewnym sensie jest zniszczenie rzadko liściastych i produkcji towarów bez nowych wartości artystycznej i wartość estetyczną. Chińskich przedsiębiorstw należy utworzyć więcej rynków, nie rynku im.


Mahoń branży głęboko pod wpływem dynastii qing, szczególnie w późnej dynastii qing, nie poddawaj się carve wzorców lub projektuje się na wyroby z drewna, longfeng takie elementy, nawet teraz umiejętności krajowych konkursu lub rzeźbić, wzory lub projekty na konkurs umiejętności obróbki drewna, ale na tle czasu carve wzory lub projekty na wyroby z drewna, zasadnicze zmiany miały miejsce w budowanie środowiska, powinniśmy mieć więcej konkurs umiejętności nowej ery. Izraelski utalentowany uczony napisał niedawno krótka historia ludzkości, krótka historia przyszłości, wpływających na cały świat. Musimy również robić rzeczy, które wpływają na przyszłość, a nowy chiński również musi koncentrować się na przyszłości. Musimy się nauczyć od naszych przodków, ale jedno oko należy pozostawić przyszłości stworzyć meble, które będą miały wpływ na przyszłość ludzkości. W ciągu ostatnich 200 lat Chiny ma dziedziczenie zbytnio i brak innowacji. W związku z tym powinniśmy bardziej kreatywne i literackich i kreatywna przyszłość.


Para:Honorowe meble wdrożą model zarządzania 6s w drugiej połowie 2017 roku Następny:Energicznego propagowania stosowania aluminium w przemyśle do domu do rozpuszczenia nadmiar zdolności elektrolityczne aluminium