Pudong domu Pokaż podwaja publiczność zwiększyć 26,3%

- Sep 20, 2017-

W 2017 r. Chiny międzynarodowych targach mebli i nowoczesnych Shanghai moda wystawa domu skali i wystawców nadal do poprawy jakości, według najnowszych statystyk po zamknięciu, w tym roku liczba odwiedzających wystawy jest pewien nowy wysoki: Shanghai Fair i nowoczesne meble Pokaż w sumie cztery dni od 155 krajach świata i regionów, nabywców i odwiedzający 151,588 ludzi, wzrost o 26,3%.

Turystów zagranicznych znacznie wzrosła do 17,129, wzrost o 13,6%, czyli pierwszej połowie tego roku, w Chinach przemysł meblarski eksportuje odpowiadających wzrost (w pierwszej połowie 2017, USA 25.369 mld całkowitego wywozu przemysłu krajowego meble dolarów, wzrost o 6,90%).


Szczególnie godne uwagi jest to, że druga sesja współczesnej mody Shanghai show w tym roku, publiczność osiągnął 41,274, wzrost o 69,3%. Chociaż drugi wygląd, ale z wielu działań i wspaniałe sceny pędzel serii przyjaciele koło, fanów krzyknął: "zabawy."


W tym samym mieście w ramach konkursu, entuzjazm publiczności na wystawie Pudong tylko wzrosła, z dużym zadowoleniem przyjmuje zaufania organizatorów jak i wystawców, wierzymy również, że Pudong Pokaż domu jutro będzie lepiej!


Trzynastu pięć planują pomóc Pudong wystawa branży rozwoju


24 sierpnia 2017, Shanghai Pudong nowy obszar działalności Komitetu wydane "branży targowej Pudong New Area," trzynastu pięć "plan rozwoju" uprzedzenia, dokument wyraźnie podkreślić:


Branży targowej jako ważnym przemysłem wschodzących, jest ważną częścią nowoczesnej usługi przemysłu, rozwoju gospodarczego i społecznego rozwoju ma efekt mnożnikowy znaczące.


Pudong New Area znajduje się światowej klasy miejsc, o czas "wolny handel obszar samo", "Shanghai International Trade Center podstawowych obszarów funkcjonalnych budowy i inne cztery centrum budowlane efekt", "Disney efekt", "przemysł własne zalety skutki dla rozwoju aglomeracji"wystawa branży trendy takie jak transfer okazję do Pudong nowy teren targów przyniósł większe możliwości poprawy.


Pudong nowy teren będzie Chwyć mocno korzystnych warunków do spełnienia rozwoju problemy i wyzwania stojące przed wysiłki Pudong nowy obszar do tworzenia światowej klasy, Azja-Pacyfik wiodących Międzynarodowa Wystawa Marka wysokiej klasy wystawowej i główny obszar.


Para:Era generacji maszyny Następny:Chińskie meble firmy są zielone i meble firmy stoją środowiska reformy.