Przemysł meblowy w Shenzhen zostanie w pełni zakończony

- Apr 17, 2017-

Shenzhen działania w zakresie zarządzania atmosferą atmosfery, od 1 maja tego roku, Shenzhen produktów meblowych produktów będzie całkowity zakaz stosowania rozpuszczalników powłok, klejów i toksycznych płyt, w wyznaczonym czasie, meble Shenzhen staną się w prawdziwym znaczeniu mebli ochrony środowiska. Jest to reporter z wczoraj odbyła się miejska produkcja mebli przedsiębiorstwa VOCs konferencji kontroli zanieczyszczeń pracy dowiedział się.


W ostatnich latach, wraz z pogłębianiem zarządzania środowiskiem atmosferycznym, poprawą jakości powietrza w Shenzhen, stabilna jakość powietrza spełniają krajowe normy wtórne. Powinny być podejmowane poważnie, w przypadku indeksów zanieczyszczeń nadal rośnie, problem z zanieczyszczeniem ozonu w Shenzhen jest coraz bardziej zaznaczony. Ozon od 2015 roku, liczba dni jako głównych zanieczyszczeń była dwa lata z rzędu powyżej PM2.5, stają się głównymi zanieczyszczeniami. Dlatego też kontrolę zanieczyszczeń lotnych związków organicznych (VOCs) staje się kluczem do zarządzania środowiskiem w atmosferze.


Przemysł meblarski to nie tylko zalety tradycyjnych gałęzi przemysłu w Shenzhen, jest jedną z największych branży emitujących tlenki azotu w Shenzhen, używając powłok około 20000 ton, emisji LZO powyżej 10000 ton. W celu dalszej poprawy jakości środowiska atmosferycznego, w lutym bieżącego roku władze miejskie wydały "shenzhen atmosfery plan poprawy jakości środowiska (2017-2020), oczyścić przemysł mebli miejskich pod koniec czerwca przed całkowitym zakazem stosowania Wysokiej zawartości lotnych substancji organicznych w powłoce. Przepisy techniczne Shenzhen specjalnej strefy ekonomicznej "meble w gotowych produktach i materiałów surowych i pomocniczych materiałów szkodliwych zestaw limit do" będzie 1 maja 2017 realizacji drugiego etapu fazy, wdrożenie Standardowym sposobem wytwarzania mebli w Shenzhen będzie całkowity zakaz stosowania rozpuszczalników, klejów i toksycznych desek, ściśle ogranicza trujący i szkodliwy indeks zawartości pozostałości.


Urzędnicy komisji ds. Środowiska mieszkaniowego stwierdzili, że w przemyśle meblarskim po zakończeniu modyfikacji emisje VOC w wodach zostaną obniżone o ponad 80% w mieście. Shenzhen produktów meblowych stanie się krajowym rynku w prawdziwym znaczeniu zielonych mebli.


, Pełne odtworzenie linii produkcyjnej jak najszybciej promować przedsiębiorstwa meblarskie, rząd miejski przekształcił się do pełnej linii produkcyjnej przedsiębiorcy dać dotacje, standardy dotacji ma wzrosnąć o 40% kosztów do linii produkcyjnej przedsiębiorstwa zmodyfikowane wody.


Para:Seria Szanghaj Hotel Inżynierii I Przestrzeni Handlowej Wprowadzenie 26, Shanghai New International Expo Center Następny:Nr