Inteligentny Rynek Domowy Powoli Prowadząc Rynek W kierunku Nauki i Technologii

- Apr 28, 2017-

Inteligentne starty na rynku domowym są charakterystyczne dla wyróżniających się produktów, zmieniając nasze codzienne życie, wspólną lampę biurkową i inteligentny inteligentny platooninert, inteligentny kontroler temperatury, itp. Oprócz tradycyjnego produktu, również stopniowo pojawił się na rynku przeznaczonym dla zwierząt domowych lub dla niemowląt Nowych inteligentnych produktów domowych, takich jak specjalnie zaprojektowane dla ludzi Wang Xing inteligentna kość, przeznaczona dla starszych meow starych inteligentnych umywalek i zaprojektowana dla niemowląt inteligentnych z robotami, i tak dalej.W jednym słowie, wraz z postępem technologicznym, wszelkiego rodzaju Inteligentnych produktów staje się coraz bardziej bogatych.

Ale wraz z rozszerzeniem inteligentnego rynku macierzystego wzrosło coraz więcej amerykańskich firm rozpoczynających działalność w tej dziedzinie i z powodzeniem pozyskało finansowanie. Zgodnie z wynikami badań CBInsight wykazano, że: w Stanach Zjednoczonych wczesne firmy zajmujące się rozpoczęciem działalności gospodarczej W dziedzinie inteligentnego finansowania w domu (nasiona lub runda okrągła) proporcjonalnie do średniej rocznej całkowitej kwoty wszystkich wcześniejszych transakcji finansowych wzrosła z 52% w 2011 r. Do teraz (w pierwszej połowie 2016 r.), 74% Tempo wzrostu o 22%. Ponadto sukces od początku do końca okrągłego startu inteligentne gospodarstwo domowe na początku firmy i liczba nadal rośnie z 16 na 2013 r. Do średniej rocznej 25 firm od 2014 roku.

Timg.jpg

Para:2017 Listy czasów wystaw krajowych i zagranicznych Następny:Przyszłość całego rozwoju mebli aluminiowych powinna unikać trzech obszarów min