Uruchomić meble spersonalizowane wiek

- Oct 25, 2017-

W ostatnich latach wielu projektantów i projektantów miał przyjść do mnie do omówienia ich wzorów. Oprócz konkretnych robót budowlanych, tylko jedno takie zjawisko jest wystarczające, aby zilustrować tendencję, a mianowicie: indywidualne zapotrzebowanie projektowania mebli staje się coraz bardziej oczywiste i bardziej intensywne.

Pierwszy to konieczność. Nasz przemysł jest całkowicie rynkowego przemysłu. Zapotrzebowania konsumentów jest pierwszą siłą na rynku. Lub przedsiębiorców z branży meble i projektanci są najbardziej wrażliwe, ich rynku zmysł węchu jest bardzo chętnie, bez tej jednej, nie mogą być mieszane w tej zaciętej konkurencji. To jest na potrzeby rynku, który napędza projektowanie.

 

Dziś, odzwierciedla także że rozwój rynku mebli zużycie miało miejsce wielkie zmiany, mieć satysfakcję z przejścia z funkcję spełniają estetyczne, formuła z fabryki do projektanta formuły, a następnie siebie formuły od projektanta przy zmianie kierunku.

 

Drugim jest to, że rzeczywistość ma potencjał dla takich zmian. Produkcji i przetwarzania zdolność producentów chińskich mebli jest silne, który jest głównym warunkiem materiał podstawowy. Bez tego podstawowych warunków możliwe jest bez zmian. Zdolność produkcyjna mebli jest jedną z rzeczy, które mogę często lament. Zwłaszcza, jeśli pójdziesz do skoncentrowanej przestrzeni, pogłębi uczucie. Przejawia się głównie w dwóch punktach "szybsze" i "szybciej ekspansji". Jest to zdolność chińskich mebli, który zawiera ścieżkę możliwe dla nas, aby włączyć produkcji mebli i projekt innego kraju.

 

Otwarciem meble personalizacji rozpoczyna się od przedsiębiorstw produkcyjnych z nowatorskich rozwiązań świadomości i zdolności, następnie projektantów branży przezorność proroków, a następnie moc całego społeczeństwa. Ze względu na wzrost popytu, co sprawia, że ta sytuacja wydaje się, że nie dolnej linii, mogę czasami nie nawet oceniać które aspekty pochodzą.

 

Po pierwsze projektant produktów poszerzonego pola, i było również słowo na naszym rynku o nazwie "markę". Aby podświetlić słowo "master", można prefiks "wielkie" słowo, jeśli nie jest wystarczająco duży. Jeśli nie wystarczy, w dalszym ciągu nałożyć "international", "dobrze znany" i tak dalej i wielu sufiksów, aby dodać interpretacji. Meble marki stylista pojawia się, jest rozszerzenie spersonalizowane, meble z różnych stylu pojawi się w naszej rodzinie, również z góry Artystyczny trend meble, sprawiają, że bardziej artystyczne charakterystyczne.

 

"Meble gabinetowe" lub słowo "domu dostosowywania" teraz uniwersalny, pozwala produkowane masowo firm pull back w personalizacji. "Dostosowywanie" nie całkowicie pokrywają artystycznych poszukiwań, ale spełnia on na końcu "indywidualność". Meble jest użycie funkcji po tym wszystkim, ważne jest, aby spełnić indywidualne potrzeby różnych rodzin. Część artystyczną satysfakcję może być zmniejszona w pewnym momencie, ale koszt zostanie zmniejszona.


Para:Meble włoskie marki nie może opuścić trzy siły Następny:Perspektywy dla wszystkich meble aluminium jest ogromne