Metody konserwacji mebli kamiennych

- Aug 14, 2017-

1, podczas poruszania, zwróć uwagę na kształt kamienia umieszczone, nie używaj ostrych przedmiotów uderzył kamień, to spowoduje, że warstwa ochronna z kamienia podrapałych, nie sprzyja przedłużeniu życia kamienia. Jednocześnie, gdy kamień kamień, jeśli jest podwójny kamień, w obsłudze czasu musi być blisko, środku nie może pozostawić luki. Jeśli jest luka w środku, jest czas, aby przenieść meble z kamienia wytrząsa sytuacja, jest narażony na kolizję wypadku, poważny może bezpośrednio doprowadzić do uszkodzenia mebli kamiennych.


2, nie mogą dotykać elementów innych niż neutralne. Wszystkie meble z kamienia obawiają się kwasów i alkaliów. Na przykład: kwas często powoduje utlenianie minerałów z granitu pirytu i wydobywa żółty plamowanie, kwas rozkładu węglanu wapnia zawartego w marmurze, powodując erodowanie powierzchni, alkalia skażą granit skaleń i kwarc granica ziarna kryształów spowodowane przez zjawisko Zdzierania ziarna. Tak więc nie obojętne przedmioty to zniszczenie lustra z kamienia z pierwotnego ostrego.


3, a nie długoterminowe pokrycie dywanów, gruzu. Aby utrzymać kamienne meble dobrze oddychać, należy unikać długotrwałego pokrycia dywanu i gruzu w kamiennych meblach, w przeciwnym razie meble z kamienia nie mogą być mokre przez ulice mebli kamiennych ulatwione. Kamienne meble będą zbyt ciężkie ze względu na wilgoć, zawartość wody wzrosła i powodują irytujące problemy z meblami z kamienia Jeśli musisz układać dywan, układając szczątki, nie zapominaj, że często się zmieniają.


4, kamień mebli strach przed wilgocią jest zbyt duży. Pary wodne będą powodować uwodnienie, hydrolizę i karbonatyzację mebli kamiennych, powodując plamy wodne, wybielanie, warunki atmosferyczne, denudację, rdzę i inne choroby, niszczenie mebli kamiennych. Tak więc kamienne meble zainstalowane w celu utrzymania wentylacji i suszenia.


5, nie wolna od wosku. Rynek gatunków woskowych, w tym wosk wodny, wosk kwas stearynowy, wosk tluszczowy, wosk akrylowy i tak dalej. Woski te zasadniczo zawierają substancje kwaśne i alkaliczne. Nie tylko zablokuje kamienne meble oddychające pory, ale również poplamione pyłem w celu utworzenia woskowej skali, w wyniku zjawiska żółknięcia powierzchni kamienia. Jeśli jednak pieszy i duża częstotliwość przepływu ładunku muszą znajdować się w miejscu, należy skonsultować się z profesjonalną firmą zajmującą się obsługą techniczną w celu wykorzystania wosku i konserwacji.


Para:Meble żelazne Jak utrzymać Następny:Japonia KDDI wraz z USA Projekt Sigma promuje pierwszy japoński serwis Smart Home