Stylowe meble ogrodowe

- Nov 09, 2019-

Garden series 4 (1)

Kettal to marka mebli założona w 1966 roku. Kettal, z siedzibą w Barcelonie, w Hiszpanii, specjalizuje się w meblach ogrodowych i biurowych.

Meble Kettal cechuje ponadczasowa estetyka, funkcjonalna i ekspresyjna integracja, kreatywny wyraz współczesnej kultury, zaspokajający pojawiające się potrzeby współczesnego życia w celu zapewnienia domowych rozwiązań.

Jak wszystkie dobre marki mebli, Kettal współpracuje z międzynarodowymi projektantami, takimi jak Patricia Urquiola, Ronan i Erwan Bouroullec, Rodolfo Dordoni, Doshi Levien, Jasper Morrison ... I tak dalej.

Dziś zebrałem serię mebli ogrodowych z wyczuciem designu tej marki.


Outdoor sofa set


Ta kolekcja to seria sof modułowych i stołów o prostokątnych kształtach, które pomieszczą prawie każdą sytuację i przestrzeń. Każdy moduł ma być bardzo prosty i ma czysty kolor. Po dopasowaniu te proste kształty i kolory mogą razem wyrazić bardzo piękną przestrzeń.


Garden series 1

Rectangular shape modular sofa


Rectangular shape modular sofa and table


Outdoor sun loungers


Para:Nowoczesny dom Amsterdam w Holandii łączy rozrywkę na świeżym powietrzu Następny:Meble ogrodowe, które są odporne na wiatr i deszcz, można również zaprojektować z pełnym wyczuciem!