Konserwacja domów letnich, jak zapobiec drewnianym meblom na chorego

- Jun 21, 2017-

Produktem meblowym z drewna naturalnego, jego największą zaletą jest ziarno ziarna nieba, z naturalnym kolorem, który się zmienia. Ze względu na naturalne drewno stale oddychający organizm musi być umieszczony w odpowiedniej temperaturze i wilgotności, jednocześnie unikać przegrzania napoju, chemikaliów lub przedmiotów umieszczonych na powierzchni, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni drewna Naturalny kolor. Jeśli odporny materiał, gdy brud jest duży, można użyć rozcieńczonego neutralnego detergentu do ciepłej wody, najpierw wytrzeć do sucha, czystą wodą, aby wytrzeć, pamiętając miękką, suchą ściereczką, aby wyczyścić resztki z wody, po całkowitym wytarciu, a następnie użyj Wosk pielęgnacyjny, nawet jeśli skończysz.

Prawdziwe meble z drewna należy do naturalnego materiału, dlatego też zawartość wilgoci w desce też jest nieco wyższa, a materiał o dużej zawartości wody boi się wystawić na działanie. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić w okresie letnim jest meble z prawdziwego mebla z drewna, aby zwrócić uwagę, aby nie dopuścić do tego, że prawdziwe meble z drewna, które po narażeniu mogą nie tylko zanikać, słaby, nadal mogą przechodzić przez wilgoć wewnątrz, powodować szaleństwo deformacji . Więc, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego, ale również wosk regularnie do mebli z litego drewna, wosk meblowy może tworzyć warstwę ochronną, izolowaną od powietrza, aby chronić wewnętrzną utratę wilgoci drewna, może również zapobiec jej wchłanianiu wilgoci z deformacji rozszerzania powietrza .

Użytkownicy na zewnątrz preferują teak, który jest mocno używany na pokładach oceanu, ale wymaga pewnej ochrony powierzchni.


Para:Meble Outdoor Out Of The Big House Następny:Konserwacja domów letnich, jak zapobiegać szorstkim meblami jakościowymi, aby być chorym