Dowiedz się więcej o nowym ekologicznym materiale - silikonowej skórze na zewnątrz

- Nov 05, 2019-


Powierzchnia wysokowydajnej skóry zewnętrznej wykonana jest z gumy silikonowej.   Głównym materiałem jest żel krzemionkowy, o którym często się mówi.   Może być stabilnie w zakresie temperatur od -60 ° C do 220 ° C. W świetle ultrafioletowym, kwasowym i zasadowym (oprócz silnego kwasu i zasady) Ma silną odporność, powierzchnia jest hydrofobowa, oddychająca, nie musi być przenoszonym w deszczu, nie ma zapachu, nawet w środowisku o wysokiej temperaturze, nie są emitowane żadne szkodliwe substancje, teoretyczny cykl starzenia sięga 20 lat (faktyczne użycie przez 10 lat nie znalazło oznak starzenia).   Pigmenty stosowane w skórze na zewnątrz to przeważnie pigmenty nieorganiczne, a prawdopodobieństwo przebarwienia i blaknięcia jest bardzo niskie, a gołym okiem trudno jest zaobserwować zmianę koloru.   Biorąc pod uwagę, że produkty zewnętrzne często mają bezpośredni kontakt z ludzką skórą, nie ma problemu z alergiami.


Chair made of silicone leather


Nowa kolekcja HONLY 2019 wykorzystała nowy rodzaj silikonowej skóry zewnętrznej jako naszego głównego materiału.

Ten rodzaj nowego ekologicznego materiału jest nie tylko odporny na wiele źródeł zanieczyszczeń, ale jest również łatwy w czyszczeniu, odporny na pot, odporny na wodę , przeciwkwasowy / zasadowy / sól i tak dalej.   Ma swoje szczególne właściwości, takie jak zapobieganie starzeniu się, stabilność UV .   Jest nietoksyczny, delikatny w dotyku i bez LZO. Produkty mogą normalnie funkcjonować w ekstremalnych warunkach od -60 ° C do 200 ° C.

A także jest miękki w dotyku i zyskał świetną reputację od klientów na całym świecie.

Para:Przewodnik po pielęgnacji i pielęgnacji zewnętrznej skóry silikonowej Następny:Meble można klasyfikować w następujące kategorie według materiałów