Przeję cia nie sĘ ... celem ani zmianĘ ... w Casper

- May 26, 2017-

Docelowy gigant detaliczny zdecydował się zainwestować w Casper Sleep, rozpoczęcie materacy, które próbowało kupić Casper w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Target zaproponował Casperowi miliard dolarów, ale nie osiągnięto żadnego porozumienia. Na początku rozmów z firmą Target, a Casper zdobył wiele pieniędzy, w 2016 r. Firma po raz ostatni osiągnęła sprzedaż w wysokości około 200 milionów dolarów, prywatna wycena inwestycji w wysokości około 550 milionów dolarów. Po zawarciu transakcji, firma Target może ogłosić w najbliższych tygodniach nową inwestycję w firmie Casper.

Firma Casper została założona w 2013 r. I zaczęła w 2014 r. Wejść w oko publiczne. Od momentu powstania rozwój był szybki. Casper był pierwszym łóżkiem sprzedającym materace piankowe. Materac był złożony w pudełku i dostarczany klientom. Casper oferuje 100-dniową politykę zwrotów, która pomaga kupującym zamówienia materacy online bez próby.

Casper napotyka gwałtowną konkurencję między rywalami, takimi jak Tuft & Needle, Leesa, Purple Mattress i GhostBed, z których wszystkie starają się zdobyć udział w rynku od tradycyjnych firm Mattress. Casper sprzedaje także pościel, poduszki i skrzynki na wiosnę. Oprócz własnej strony internetowej firma Casper sprzedaje produkty w witrynach Amazon.com, WestElm.com i dziesiątkach sklepów w West Elm.

Podobnie jak wielu dużych detalistów, Target stara się ograniczyć ruch w sklepach i sytuację sprzedaży, z jednej strony, coraz więcej młodych klientów wybiera markę lokalną, z drugiej strony amazon nadal zajmuje udział w rynku w skali globalnej. Innym jest wstrząs z rywali, który odnotował w pierwszym kwartale tego roku przychody wzrosły o 63 procent, czyli ponad czterokrotnie przeciętnie w branży.

W lutym firma Target wskazała na niedawne plany rozwoju, wprowadzając w ciągu najbliższych dwóch lat kilkanaście ekskluzywnych marek w takich dziedzinach jak odzież i dom w celu ożywienia sprzedaży. Target miał już smak minionego roku, a wprowadzenie nowej marki dla dzieci, Cat & Jack i Pillowfort poczyniły znaczne postępy. Ponadto firma Target współpracuje także z wieloma markami męskimi, takimi jak firma Bevel, a także odzież Harry'ego i odzieży Who Wear Wear, aby przyciągnąć młodych kupujących.


Para:Konserwacja domów letnich, jak zapobiegać meblarskim meblom, aby być chorym? Następny:Wystawa Interzum w Niemczech, która myśli o chińskich meblach