Zastosowanie bioniki w projektowaniu mebli

- Jun 06, 2018-

W całej historii rozwoju mebli w kraju i za granicą różne style i szkoły naśladowały biologiczną formę w przyrodzie. Język i symbole imitujące naturalne formy można znaleźć w meblach. W nowoczesnym designie ta metoda projektowania nadal zajmuje dość ważną pozycję. Dlatego też bioniczny projekt mebli jest jednym z ważnych źródeł innowacyjnego projektowania mebli. Nowoczesne wzornictwo mebli w oparciu o zasadę ludzkiej inżynierii ciała, przy pomocy biologicznej natury, w połączeniu z funkcją mebli i modelowania, techniką bionicznego projektowania mebli z żywym wizerunkiem i cechami osobowości, odzwierciedlają pewną emocję i zainteresowanie.

Wśród nich najbardziej bezpośrednią formą jest forma bionika, która używa figuratywnej formy naturalnej, by ewoluować w abstrakcyjną formę. Jest to również jedna z najczęściej używanych metod projektowania.

Strukturalna bionika to połączenie twórczego myślenia i sprytnej technologii. Kieruje się nowoczesnymi koncepcjami projektowymi w celu rozwiązania niektórych problemów.

Funkcja bioniczna, od niezwykle powszechnej i zwykłej funkcji biologicznej struktury, rozumie zasadę funkcji głębokiej struktury, od struktury biologicznej, funkcji, bezpośrednio lub pośrednio, kształtu modelu, prowadzi kreatywny projekt produktu.

Bioniczny projekt płatka:

HONLY Bionic design.jpg

Para:Kanapa Zamówienia klientów krajowych zostały zakończone i są ładowane i ładowane Następny:Argentyńskie zamówienia klientów zostały wystawione i czekają na załadunek i rozładunek w pociągu. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.