Zalety drewna wosk meble

- Nov 20, 2017-

1. najbardziej charakterystycznych mebli, że zastosowań drewna Olejowosk jest zachowanie oryginalnego ziarna z litego drewna, powierzchni dekoracyjnych jest naturalne i miękkie, z oryginalną atmosferę ekologiczne. Drewna woskiem pełni mogą wnikać w drewno, i olej roślinny i wosk składników tworzy warstwę ochronną twardy na powierzchni drewna, który nie będzie obejmować oryginalnej powierzchni drewna i produkcji mebli, świeże i naturalne. Jest to wybór między bliżej i naturalny dystans.

2, wykorzystanie drewna olej do działania w roli mebli ma wartość kolekcja, szczególnie rzadkie drewna, takich jak black walnut drewna do mebli, wysokiej jakości, elegancką atmosferę, ale także może zaoszczędzić czas, oba mają wartość artystyczną, może służyć jako kolekcja.

3, zdrowe ochrony środowiska działa rola mebli i drewna olej używany, wiele obaw osób przy zakupie mebli formaldehyd jest nadmierne, mieć niekorzystny wpływ na zdrowie, olej drzewny jest bardzo dobry, aby go rozwiązać. Ponieważ zawiera toluen, ksylen, formaldehydu i metali ciężkich i innych szkodliwych składników, bez zapachu ostrym zapachu, nawet pigmentu tonowanie jest do kontaktu z żywnością.

Nadzieję, że olej drewna woskiem można dać domu budować zdrowe i wygodne środowisko, niech bardziej środowiskowe, powietrze jest świeższe domu.


Para:Internet rzeczy rozwija się szybko, a inteligentny dom jest kluczem do przyszłego rozwoju Następny:Stan USA stanu Maine zakazał dodawania środków ogniochronnych do mebli