Najlepszy prezent na dzień dziecka. Lewa i prawa sofa przynoszą zdrowe, ekologiczne i przyjazne dla środowiska meble dziecięce.

- Jun 01, 2019-

Średni odsetek dzieci przebywających w pomieszczeniach wynosi aż 90%, a salon jest głównym miejscem zabawy. Znaczenie jest oczywiste. Po wybraniu materiałów dekoracyjnych zielona sofa może bezpiecznie pozwolić dzieciom bawić się swobodnie.


Formaldehyd w sofie pochodzi głównie z materiału i kleju, a gorsze surowce nie tylko wydzielają zapach, ale także rodzą bakterie po długim czasie. Już w 2015 r. Lewe i prawe sofy odwoływały się do unijnego standardu uwalniania formaldehydu, a zawartość formaldehydu i TVOC w gotowej sofie musiała być niższa.


Formaldehyd w sofie wywodzi się w dużej mierze z kleju używanego w procesie wytwarzania bawełny na kanapie. Oleisty klej nie jest przyjazny dla środowiska i ma silny drażniący zapach. Lewe i prawe sofy zostały zreformowane i zmodernizowane, aby używać nietoksycznego i nieszkodliwego zielonego kleju na bazie wody, aby chronić zdrowie użytkowników i pracowników.

Jednocześnie materiałem wypełniającym lewą i prawą sofę jest cały kawałek naturalnej, elastycznej gąbki z Azji Wschodniej, która nie zawiera talku w proszku i innych dodatków, które wytwarzają szkodliwe substancje, takie jak formaldehyd i toluen. Od surowców do klejów, lewa i prawa sofa są ściśle kontrolowane, aby stworzyć miejsce dla rodzin, aby uwolnić swoje ciało i umysł i cieszyć się jakością życia.


Najpierw „stabilny”, eliminujący ryzyko związane z bezpieczeństwem dzieci

Niegrzeczny jest naturą dziecka. Dzieci zawsze lubią podskakiwać na kanapie, bawić się i bawić, łatwo jest spowodować, że kanapa się zapadnie lub odklei. Uszkodzenie mebli jest drugie, w przypadku uderzeń i urazów najbardziej niepokojący jest rodzic.


Wewnętrzna rama szlachetnych mebli jest wykonana z naturalnego drewna tekowego, który jest bardziej przyjazny dla środowiska, trwały i trwały niż sztuczne deski.


Wyeliminuj wszelkiego rodzaju czynniki niestabilności w domu wynikające z ochrony środowiska i bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowego wzrostu dzieci.

Rocking chair - childhood1

Para:Nowy standard dla produktów krajowych, lewych i prawych sof promuje zielone ulepszenia Następny:Indian Home E-commerce Giant ustanowił udział w rynku ponad 60% w ciągu 8 lat