Największym problemem w rozwoju handlu elektronicznego jest ogromna indyjska logistyka na rynku domowym

- Jul 11, 2017-

Popyt napędza wzrost gospodarczy, który wydaje się być stały. Mówi się, że Indie, podobnie jak Chiny dekady temu, przyniosły ogromną presję społeczną z ogromną bazą ludności i ogromnym wzrostem popytu. Istnieje ogromna liczba potencjalnych i wybuchowych mocy na rynku 1,4 miliarda ludzi.

Jako najszybciej rozwijający się na świecie rynek dystrybutorów sprzętu elektrycznego, nie tylko gigant elektryczny ali i amazon będą miały "pazury" na rynku indyjskim, bardziej nową platformę niebieskiego oceanu, poświęconą sprzedawcom na świecie, które Indie planowały na przyszłość.

Za olbrzymim rynkiem przyrostowym, pochowany ukryty wysoki koszt

Sun hailong, szef międzynarodowej wystawy lwów, ujawnił, że liczba firm wchodzących na rynek indyjski jest bardzo wysoka i rośnie z roku na rok. Według statystyk, import Chin i eksport do Indii wyniósł w lutym 2017 r. 81,82 mld juanów, co oznacza wzrost o 22,3 procent w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Wśród nich Indie eksportują 631,9 mld juanów, co oznacza wzrost o 12,4%!

Chociaż populacja Indii jest duża, "ukryte koszty są wysokie, stosunki pracy są trudne ..." To irytacja, którą słońce często kojarzyło się w Indiach z eksportem, handlem elektronicznym i przyjaciółmi korporacyjnymi w Indiach.

W 2016 r. Indie zajęły 140. miejsce w rankingu PKB na jednego mieszkańca na świecie (MFW). Konstrukcja infrastruktury w Indiach opóźnia się i poważnie ogranicza jego rozwój gospodarczy. Indyjski sektor produkcyjny jest słabo rozwinięty i nie jest jasne, jak dobrze będzie działać kampania "made in India" prowadzona przez rządową firmę Modi. Wszystko to może mieć wpływ na rozwój handlu elektronicznego w Indiach w Chinach.

Ponadto rynek Indii ma pewien stereotyp dokonany w Chinach, ich kognitywne jest dokonywane w Niemczech pierwszy, drugi w Korei i Japonii, w Chinach, więc zawsze będzie ciśnienie Chin cen towarów jest bardzo niski. Drugi to, że eksport Chin do rynku indyjskiego jest rzeczywiście niskiej jakości, dodając do indyjskich opinii konsumentów o chińskich produktach.

Popyt wzrosł w różnych sektorach, a popyt na produkty gospodarstwa domowego i elektroniczne

Z uwagi na popularność globalizacji handlu i globalizacji informacji, transgraniczny horyzont słońce uważa, że tradycyjna transformacja przedsiębiorstw energii elektrycznej znacznie poprawia efektywność przedsiębiorstwa, ale również zmniejsza koszty eksportu przedsiębiorstwa, jest to dobry sposób na zwiększenie wzrostu handlu, zwłaszcza w Narodowa "przedsiębiorczość publiczna, innowacje ludowe" podwójne tło gen dla niektórych chińskich przedsiębiorstw handlu zagranicznego daje dobrą okazję do kontaktu z zagranicznymi klientami negocjacji.

Potrzeba rynku i siła nabywcza eksportera Indie są podobne do Chin 20 lat temu, a branże rozwijają się szybko. Konkurs i wystawa międzynarodowych koni i lionów mają stały kontakt z indyjskimi nabywcami zajmującymi się wszystkimi dziedzinami życia, w tym domowymi materiałami budowlanymi, częściami samochodowymi, produktami mechanicznymi, elektronicznymi i elektrycznymi, narzędziami, produktami metalowymi, produktami medycznymi itd.

Według niedzieli słońca, coraz więcej firm uczestniczy w wystawie, a rynek indyjskich grup konsumenckich staje się coraz mniejszy, a Indie mają dużo miejsca na rynku. Indyjski e-commerce dotyczy produktów gospodarstwa domowego i elektronicznego, a następnie kategorii odzieży. Na ulicach Indii można zobaczyć chińskie billboardy na smartfony.

Ponadto, Indie będą również niektóre z dużych wystaw produktów, takich jak mumbai, Delhi, części samochodowe, mebli z tworzyw sztucznych mebli, mumbai i bangalore mumbai oświetlenia, itp., Skali wystawy na ogół około 5 metrów kwadratowych.

Największym problemem są wciąż nierozpoznane "dziewictwo dziewicze", logistyka czy rozwój e-commerce

Od alibaba do wielonarodowych gigantów, takich jak amazon dla lokalnych firm, takich jak Flipkart i Snapdeal, rynek indyjski staje się światowym następnym wielkim e-commerce. Rynek wynoszący do 25 miliardów dolarów, utrzymujący do 40% rocznie, jest nadal postrzegany jako terytorium dziewiczym.

Głównym problemem handlu elektronicznego w Indiach jest logistyka, powiedział Słońce. Indie nie mają takiego rozwiniętego systemu transportowego jak Chiny, nie ma autostrad, nie ruszających się samochodów, nie wspominając o dużej prędkości kolejowej, więc przepływ całej logistyki jest w tyle.

Największym problemem dla Chin i innych sprzedawców handlu elektronicznego, którzy chcą wykorzystać rynek indyjski jest magazyn logistyczny. Przy obecnym ruchu w Indiach, krótki czas nie może zmienić sytuacji na drogach. W krótkim czasie mogą rozwinąć duże miasta w Indiach, takie jak Delhi czy mumbai.

1,4 miliarda potencjalnego rynku konsumenckiego, a korzystanie z inteligentnych mobilnych użytkowników Internetu to szybki wzrost, logistyka i płatności nie były dojrzałe, a luka w inwestycjach, a tym samym przyciągająca do nich fundusze, będzie chciała "zasiewać" w Indiach tego kawałka płodnego wylądować.


Para:Letnia pielęgnacja domowa, jak zapobiegać meblom z mebli ratunkowych Następny:Konserwacja domów letnich, jak zapobiegać meblarskim meblom, aby być chorym?