Różnica między wodą farb i farb olejnych

- Mar 23, 2018-

To z pewnością nie obcy, wspominając farby, ale jesteś w stanie rozróżnić pojęcia lakiery, przyjazne wody farby, farby, farby, i wody farby?


Zrozumiałe jest, że pojęcie wodorozcieńczalnych lakierów do drewna rozwijała się szybko od momentu wjazdu na chiński rynek w 1995 roku. Więcej konsumenci zaczęli rozumieć termin lakierów wodorozcieńczalnych i lakierów wodorozcieńczalnych wprowadziła własne wysiłki, aby poprawić zdrowe życie zwykłych ludzi i stworzyć czystości dla ludzi. Środowiska życia po cichu jest dedykowany.


Farby na bazie wody technologia jest bardziej przyjazny dla farb na bazie wody, które ludzie nie rozumieją, i jest szeroko stosowany w różnych segmentach rynku powłok przemysłowych, powłok architektonicznych i materiałów budowlanych. Najbardziej istotną różnicę między farby na bazie oleju i na bazie wody farby jest wybór rozpuszczalników. Farby na bazie wody używać wody jako farby dla rozcieńczalniki, natomiast farby olejne używać rozpuszczalników organicznych. Te organiczne rozpuszczalniki są generalnie szkodliwe dla organizmu człowieka i zanieczyszczają atmosferę. Łatwopalnych rozpuszczalników), w związku z tym, najbardziej zasadnicza różnica pomiędzy farba na bazie oleju i na bazie wody farby jest ochrona środowiska i wpływu na zdrowie ludzkie.


Farby na bazie wody jest bardziej przyjazny dla środowiska, konsumenci są już świadomi "wodnych" przy zakupie farby ścienne, ale wielu konsumentów zignorować farby na bazie drewna na powierzchni mebli. Bo niektórzy mówią, że drewno lakier jest również na bazie wody i zdrowsze; inni mówią, że dobry lakier na bazie oleju jest bardziej odpowiedni dla tekstury powierzchni niektóre meble z litego drewna. Tak jest farby na powierzchni mebli, wodniste lub tłustej? Eksperci potwierdził, że z wysokiej jakości farby na bazie wody, indeks środowiskowy mebli będzie znacznie się poprawiła.


Zrozumiałe jest, że czy to meble lub innych materiałów, na bazie wody farby są farby, które używają wody jako rozcieńczalnika. Farby wewnętrzne i zewnętrzne, farby metaliczne, itp używane obecnie na rynku mają odpowiednie produkty na bazie wody farby, zwłaszcza w powłokach wewnętrznych ścian budynków. Na bazie wody farby już dominują na rynku.


Zwykli konsumenci wodorozcieńczalnych lakierów drewna jest trochę obeznany, a eksperci twierdzą, że lakiery na bazie wody staną się niekwestionowanym głównego nurtu, czy na powierzchni ściany lub powierzchni drewnianych.


Para:Koszt branży meblarskiej w kraju wzrósł o 9.87% rok do roku Następny:Cały dom Custom domu Chaos klastra grupy standardy będą wdrażane 15 marca