Różne Cechy Rattanu PE I Prawdziwego Rattanu

- Sep 05, 2017-

Wspólne imitacje materiałów do mebli rattanowych do rattanu PE i rattanu PCV, PE to polietylen, PVC PVC to polimeryczniki polimerowe. Wspólne produkty imitujące na raty imitujące na świeżym powietrzu oparte są na meblach z imitacji rattanu PE.


Wysokiej jakości rattan twardy PE / PVC, w porównaniu z naturalnym rattanem, ale także gładka, delikatna, gładka, o dużej wytrzymałości, dużej elastyczności, trwałej, wodoodpornej, przeciwsłonecznej, pleśniowej, mastmie, zdrowiu, łatwej do czyszczenia na. Imitacja rattanu z rattanu (PE rattan) imitacja naturalnych rattanu mebli syntetycznych, rattanowych o wyjątkowej elastyczności, plastyczności, w połączeniu z upiększaniem nowoczesnej technologii, wykonanych z miękkich i twardych wyrobów, wygodnych i gładkich linii. Modne, pełne uwzględnienie ergonomicznego komfortu.

Różnica między PE a rattanem

 

1, różne materiały. Rattanowe krzesło PE wykonane jest z przemysłowego sztucznego rattanu, jest wyrobem z tworzyw sztucznych; naturalne rattan krzesło jest naturalnym lasem, nie ma przemysłowego zanieczyszczenia materiału.

 

2, wykorzystanie miejsc i metod utrzymania różnią się. PE rattan do różnych miejsc wewnątrz i na zewnątrz, na wolnym powietrzu lub wewnątrz są odpowiednie, a nie boi się brudnych nie kurzu bez specjalnej konserwacji, łatwe do czyszczenia. Naturalny rattan doskonale nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń, nie może być narażony na zewnątrz, łatwy do złamania, a także do regularnego czyszczenia i konserwacji, a także na mokre warunki pogodowe.

 

3. PE rattan krzesło wodoodporne działanie przeciwsłoneczne jest dobre, ale życie jako naturalny rattan, oddychający, ale nie poty; naturalny rattan krzesło doskonała oddychalność, pot i wilgoć.

 

Wspomniany powyżej winorośli PE bardziej nadaje się do użytku na zewnątrz.

 

Produkty meblowe firmy Liyang są przyjazne dla środowiska rattan PE, zgodnie z międzynarodowymi standardami, z anty-ultrafioletem (autoryzacja agencji testującej SGS, ochrona przed promieniowaniem UV do 3000 godzin), wytrzymałe na rozciąganie, zmywalne właściwości i nietoksyczne nieszkodliwy, 100% nadający się do recyklingu.


Para:Stare meble malowanie remont Następny:Guangdong eksport mebli drewnianych i kwoty zarówno zejście