Nowe zasady dotyczące ochrony środowiska określają, że żadne bilety nie mogą być wydawane

- Sep 07, 2017-

Premier li keqiang podpisał nakaz nr Rady Państwa 682, ogłosiła radę państwa w sprawie zmiany przepisów dotyczących ochrony środowiska i zarządzania projektem budowlanym> decyzja "(zwana dalej" decyzją "), obowiązująca od 1 października 2017 r.


Premier podkreślił, że wydatki te są bezpłatne! Nie wolno więcej pieniędzy.

Badanie i zatwierdzanie raportu oddziaływania na środowisko projektu budowy, formularza raportu oddziaływania na środowisko oraz zapisu formularza rejestracji oddziaływania na środowisko nie pobierają żadnych opłat.


Oznacza to, że 1 października wszystkie odpowiednie aplikacje, audyty, oświadczenia i inne wydatki wszystkich przedsiębiorstw w kraju są bezpłatne!

Rząd musi powiadomić jednostkę budowlaną opinii z badania na piśmie w ciągu 10 dni od daty przekazania raportu o oddziaływaniu na środowisko i raportu o oddziaływaniu na środowisko. Wszelkie zaległe wypowiedzenia uważa się za zatwierdzone.

Oznacza to, że dopóki twoja firma, twoja mała fabryka złoży raport eia, departament rządowy musi odpowiedzieć w przeciągu dziesięciu dni lub będzie uznany za aprobatę!


Para:Wdrażanie Oczyszczalni W 2020 roku System Powlekania Z wyjątkiem Farby Wodnej Następny:Powstaje Narodowa Organizacja Przemysłu Meblarskiego Aluminium