Fałszywy problem propagandy w przemyśle domowym jest wyjątkowy

- Aug 28, 2018-

Stowarzyszenie Chińskich Konsumentów Prywatnych Naukowców i Technologów opublikowało niedawno "Raport z badań nad konsumentami w Chinach (2017-2018)". W raporcie napisano, że w skargach dotyczących konsumpcji w gospodarstwach domowych w 2017 r. Kontrakty, jakość, obsługa posprzedażna i fałszywa reklama to skargi. Najtrudniejszy obszar stanowił 86,24% wszystkich skarg.

Fałszywa propaganda jest bardziej powszechna w tradycyjnych reklamacjach sklepów domowych. Zgodnie z raportem, w celu poprawy wydajności, pracownicy działu sprzedaży wprowadzają fałszywe informacje, aby uniknąć prawdziwej informacji o produktach, gdy wprowadzają produkty do klientów; niektórzy sprzedawcy umyślnie ukrywają istnienie mebli w przypadku, gdy meble są wadliwe. W przypadku, wadliwe, wadliwe i wadliwe meble są sprzedawane konsumentom.

Pojawia się również problem rozprzestrzeniania się fałszywych reklam internetowych na rynku e-commerce. W raporcie wskazano, że aby przyciągnąć uwagę konsumentów, niektóre firmy celowo wyolbrzymiają wydajność i skuteczność produktów, podają fałszywe ceny i wdrażają fałszywe zobowiązania serwisowe. Jednak gdy konsumenci kupują i otrzymują towary, okazuje się, że promocja i zdjęcia produktów są dalekie od siebie.


Para:IKEA zapowiada wycofanie ze światła śmierci w Chinach Następny:Krajowe materiały budowlane i rynek wewnętrzny często się poruszają. Trend upiększania zużycia jest oczywisty.