Pięć kluczowych słów przemysłu domowego w pierwszej połowie 2017 r

- Jun 30, 2017-

1. Projekt

Zapotrzebowanie na projektowanie domów nie jest hasłem, a podnoszenie popytu konsumpcyjnego, poziom projektowania i proces obsługi tradycyjnych firm zajmujących się dekoracją domu są trudne do spełnienia. Popyt na rynku konsumenckim sprzyja także własnej transformacji przemysłu - projektowaniu i wycenianiu projektantów. W pierwszej połowie tego roku ruchy kilku gigantów przemysłu wykazały, że nacisk na projekt nie był pustym słowem, a firmy zaczęły działać w milczeniu.

2. Pokaż

Pierwsza międzynarodowa wystawa mebli w Pekinie i festiwal życia w Chinach najbardziej przemysł gospodarstwa domowego, aby pokazać się i kierować kupcami, spotkać konsumentów domowych "nagroda, zakupy, kupić" koncentracji, przenosić dzieci, emerytury i zamiar współpracy inteligencji i innych branżach. Overturned w przemyśle, wystawa status quo "no show" Pekin dziesiątki tysięcy praktyków domowych mają nową własność, a także pozwolić światowej marki, oryginalnych mistrzów i najlepszych kawiarni pojawiły się na wystawie, do fanów miasta Dom i projekt przyniósł wiele korzyści. Warto się doczekać, wystawa stała się "marka" branży, która odbywa się w przyszłości na obchody roku, przyciąga dużą liczbę domowych mocy zgromadzonych w Pekinie, obecny wzorzec branży gospodarstwa domowego mają głębokie wpływ.

3. Marketing

Chociaż dom pływający następnie marketing jest wiele, ale nie zaprzecza, że marketing gospodarstwa domowego staje się coraz trudniejsze, gdy loteria, zakup grupy, przewodniczący podpisania niemal każdego miesiąca niektórych metod marketingowych, między innymi, już pozwolić konsumentowi ma Poważne "zmęczenie", zatrudnić jednoosobowe poparcie nie jest już nowe, koło przyjaciół pozornie ma atrakcyjny tytuł nie jest całkowicie atrakcyjny punkt otwarty, a teraz już nie bukiet nie boi się głębokiej alei alei, jak zaplanować dużą uwagę marketingu Planowanie, stać się przedsiębiorstwami domowymi, które chcą wydać dużo pieniędzy na budowę rzeczy.

Nauka i technologia z 4.

W zeszłym roku technologia VR w przemyśle domowym także przypomina żeberka z kurczaka, w tym roku technologia VR stała się dla konsumentów bogatsza. Utworzenie VR w firmie zajmującej się dekoracją wnętrz i sklepem meblarskim pozwala konsumentom pozbyć się miejsca i limitu czasu, a także dowiedzieć się więcej o całym wizualnym efekcie ciężkiego ładowania i miękkiego ładowania. Projektowanie mieszkań, klienci mogą projektować oprogramowanie przy pomocy informacji o pomieszczeniach, na komputerowych modelach, a tym samym na efekt 3 d na wyświetlaczach, widać efekt projektowania przestrzeni, bardziej intuicyjną myślenie staje się widoczna i stereo, oszczędza Czas i oszczędność energii.

Sojusz 5.

Coraz większy nacisk na konsumentów i rynek coraz bardziej konkurencyjne środowisko powoduje, że współpraca między przedsiębiorstwami stopniowo się wzmacnia, pomiędzy różnymi przedsiębiorstwami z tej samej branży przez przeciwnika do przyjaciela, a współpraca transgraniczna w różnych gałęziach przemysłu pozwala również na samą przedsiębiorczość Wzrosła, 1 plus 1 większa niż 2 wzór współpracy stała się domem do rozwijającego kierunku pływaka później.


Para:Sklep meblowy: Dealer stoi przed dylematem, jak zadbać o przyszłość Następny:Sprzedam meble z drewna Cała rodzina jest zatruwana, odbieraj ponad 300 000