Przyszłość całego rozwoju mebli aluminiowych powinna unikać trzech obszarów min

- Apr 26, 2017-

Niezależnie od tego, czy z kąta zielonego celu ochrony środowiska czy ze zdolności produkcyjnej aluminium urodził się wiele mebli aluminiowych dla wielu osób w branży, aby zobaczyć nadzieję.

Meblami z drewna litego, meblami aluminiowymi jest największa cechą charakterystyczną dla zielonej ochrony środowiska naturalnego, a przy opracowywaniu mebli aluminiowych ze stopu aluminium w dotyku i biorąc pod uwagę cały przestrzeń robocza przestrzeni dekoracyjnej.

Ale rozwój całego mebla aluminiowego nie jest zwykłym żeglugą, będzie miał więcej chęci rynkowych, od niedojrzałych do dojrzałego etapu rozwoju, więc w przyszłości należy unikać rozwoju całego mebla aluminiowego, co moje?

 

Kopalnia 1 : brak standardów branżowych

Standard branżowy szereg problemów wynikał z braku zjawiska jest w rzeczywistości jednym z każdej branży muszą stawić czoła problemom.

W przemyśle na początku początku, nastawiony na rynek, producenci, producenci i konsumenci norm tworzących są bardzo ważne.

Wysoka specyfikacja jest korzystna dla kierowania łagodną konkurencją na rynku, standardem w celu poprawy jakości produktów, promowania przemysłu w celu przyspieszenia innowacji technologicznych, prowadzących do trwałego, szybkiego i zdrowego rozwoju branży.

Podobnie jak na tym etapie w rozwoju mebli z litego drewna, powstał zestaw technologii projektowania, produktów, zakupów, technologii procesowych i standardów akceptacji oraz testowania standardów przemysłowych, jak na tym etapie rozwoju mebli z drewna litego, Zestaw obejmujący projekt, standardy produktów, zamówienia, technologię procesową, standardy akceptacji i testowania.

Standardowe zasady obróbki skrawaniem, składniki i produkty kłód i produktów do obróbki kleju, takie jak wymogi przetwarzania, są jasne.

Dzięki doświadczeniu w opracowywaniu mebli z drewna litego, niezwykle ważna jest branża doskonała do doskonalenia mebli aluminiowych.

Jakość aluminiowych aluminium w meblach stwierdziła, że skalowanie poziomu klasyfikacji klasyfikacyjnej, dalsze utrzymanie serwisu recyklingowego i szereg problemów muszą być standardowe.

Kopalnia 2: produkty mają tendencję do jednorodności

Produkty na rynku mają tendencję do homogenizacji plagiatu jest jednym z produktów.

Wierzący zarówno w branży meblarskiej, jak i na rynku okien i drzwi, produkt pomiędzy problemem plagiatu jest poważny.

Prowadzić do tego problemu w uzupełnieniu wyżej wymienionego braku standardów branżowych, kolejnym ważnym powodem jest to, że na początku wartości rynkowej zysków napędzających producenci nie mają poczucia "innowacji promujących wydajność".

Dotyczy to zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla małych i średnich producentów na rynku, każdego badania i rozwój nowego produktu, należy włożyć w czasie i koszt jest bardzo duży, ma pewne ryzyko rynkowe, może sprzedaży pierwszego planu nie jest optymistyczne.

Tak więc zdrowy rozwój całości mebli aluminiowych nierozerwalnie związanych z kultywowaniem świadomości innowacyjności produktów, zdolność do innowacji jest testem wszechstronnej siły producentów, jest również produktem, jeśli mogę uzyskać jeden z podstawowych czynników konsumentów.

Kopalnia 3: produkty o niskiej wartości dodanej

Według sina badania konsumentów gospodarstw domowych w dziedzinie mebli, konsumentów jest przy wyborze produktów meblowych po raz pierwszy rozważyć pierwszy czynnikiem jest marka, a druga cena.

Tutaj mała marka myśląca reprezentuje poziom wartości dodanej produktu.

Z punktu widzenia konsumentów, oprócz materiałów używanych do mebli, projektowania i praktycznego zastosowania, poziom usług posprzedażnych jest również przedmiotem uwagi konsumentów na najważniejsze kwestie.

Z perspektywy przedsiębiorstwa, w przyszłości, dla konsumentów, aby rozwiązać niektóre problemy z bólu w życiu, w celu zapewnienia konsumentom bardziej wartościowych produktów meblowych, będzie bardzo konkurencyjna.

Wczesne drzwi i okna z systemu drzwi i okien, meble z litego drewna z przesunięcia mają niestandardowy kierunek rozwoju produktu meblarskiego o wysokiej wartości dodanej.

Podobnie, wszystkie meble aluminiowe nie jest wyjątkiem, lub w przyszłości, przez całe meble aluminiowe pokazać nam nie tylko meble są dostosowane, zindywidualizowane konotacji, łącząc się z rozwojem The Times, również da nam uczciwy show bardzo inteligentny I humanizacja przez cały czas.


Para:Inteligentny Rynek Domowy Powoli Prowadząc Rynek W kierunku Nauki i Technologii Następny:Zalety mebli ze stali nierdzewnej