Rząd wzmocni zasady ochrony środowiska, które wiążą pył w przedsiębiorstwach

- Jul 19, 2017-

W nowej sytuacji, w mieście Szanghaj komitet partii, rząd miejski objął prowadzenie z "prędkości Shenzhen" do filozofii rozwoju "jakość Shenzhen" transformacji, starają się zrealizować wzrost przemysłu na założeniu jakości i osiągnięcia zrównoważonego rozwoju . W miarę zbliżania się do 19. kongresu krajowego znacznie przyspieszyło tempo modernizacji przemysłowej pod kierownictwem rządu.

Poprawa jakości bezpieczeństwa środowiskowego jest kluczem do transformacji przemysłowej i modernizacji. W ostatnich latach rząd wydał różne wymagania w celu uregulowania bezpieczeństwa środowiskowego przedsiębiorstw. "Shenzhen 2016 standard" (meble), TVOC przedsiębiorstw meblarskich, lotnych substancji szkodliwych, takich jak benzen, formaldehyd, przechodzi ścisłą kontrolę, można zauważyć, że przywiązuje wielką wagę do bezpieczeństwa środowiska naturalnego. Dlatego przedsiębiorstwa meblarskie, nie przyspieszając modernizacji i przekształcania środowiska, nieuchronnie doprowadzą do powstania przedsiębiorstw z branży meblarskiej, a nawet przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstw meblarskich.

Ostatnio rząd miejski i duże włoskie rzemieślnicze, do wszystkich firm zaangażowanych w kurz jednolity wydał rygorystyczne normy i wymagania, rektyfikacja kurzu poprzez terminowe i skuteczne wdrożenie wymaga naprawienia przedsiębiorstwa ochrony środowiska, nie spełniają wymogów przedsiębiorstw , Poleci wszystkim sąsiadom. Jest to kolejna oznaka determinacji rządu w celu zapewnienia bezpieczeństwa środowiska i przyspieszenia transformacji i modernizacji rządu i przemysłu.


Para:Cały dom niestandardowy jest kierunkiem Następny:Guangdong wywozu mebli drewnianych i kwoty spadku