Wystawa Interzum w Niemczech, która myśli o chińskich meblach

- May 25, 2017-

19 maja międzynarodowa wystawa mebli, stolarki i dekoracji wnętrz (interzum) w Kolonii, 2017. Interzum pokazać jako punkt wyjścia do produkcji mebli i materiałów surowych i pomocniczych, produkcji maszyn do obróbki drewna w zakresie wydarzeń globalnych, po milan "design ", Do technologii" przekaźnik światowy trend mebli.

Często mówimy, że innowacje materialne są fundamentem innowacji projektowych, a innowacje technologiczne są motorem innowacji. Chiński przemysł meblarski chce zakończyć transformację i ulepszyć ją płynnie. Poza koncentracją na innowacjach projektowych i kreatywności kulturalnej powinniśmy skoncentrować się na rozwoju nowych materiałów i nowych technologii. Wystawa promuje nowoczesne materiały do dekoracji wnętrz, wybitne wnętrza i odważne innowacje w przestrzeni życiowej w przyszłości, zaledwie cztery dni, w przypadku chińskich mebli przyniosło wiele nowych nowych myśli.

Koncentruj się na funkcjonalnym zaprojektowaniu produktu

W oparciu o wzrost zindywidualizowanego popytu konsumenckiego, tendencja do małych i średnich zmian wielkości i opracowania, funkcjonalny projekt stała się nowym kierunkiem badań meblowych w Chinach. Na tegorocznej wystawie interzum, materiał meblowy, który działa jako rdzeń materiału, czy to na pokładzie czy sprzęt, świeci jasno. Produkty te przede wszystkim podkreślają wygodę wykorzystania konsumentów; Drugim naciskiem jest szybki montaż narzędzi i prostych narzędzi. Wreszcie podkreślił, że meble wielofunkcyjne konwersji, a tym samym znacznie rozszerzyć i rozszerzyć myślenie o projektowaniu mebli, zapewnia bardziej tradycyjne wzornictwo wzornictwo inspiracji i materiałów wsparcia.

Po drugie, promowanie inteligencji mebli do wykonania

Przemysł niemiecki 4.0 jest niewątpliwie skoncentrowany na tradycyjnej produkcji w ostatnich latach. Tak zwany niemiecki przemysł 4.0 oparty jest na "Internet + produkcja" w centrum fabryki, produktów, klientów, łączności danych informacyjnych, takich jak budowanie inteligentnego systemu produkcyjnego.

Interzum pokazują, że inna tendencja jest zdominowana przez inteligentną technologię w celu ulepszenia, zwłaszcza w przemyśle tekstylno-maszynowym, pokazać kolekcję zautomatyzowaną, cyfrową, sieciową i inteligencką w integracji nowoczesnej meblarskiej industrializacji nowych technologii, o wysokiej sprawności i inteligentnej całkowitej zmianie Tradycyjny proces i tryb produkcji.

Po trzecie, zbadać plan integracji gospodarstwa domowego

Postęp technologii, wraz z globalnym przemysłem meblarskim staje się coraz bardziej wysoce wyspecjalizowany i scentralizowany, co sprawia, że przemysł meblarski przyspiesza tempo transgranicznej integracji górnej i dolnej, zarówno materiałów meblowych, maszyn do obróbki drewna, jak i przedsiębiorstw, które zaczęły polegać na rdzeniu Korzyść dla łańcucha przemysłowego w górę iw dół. Interzum show, wiele materiałów meblowych poszukuje domowych rozwiązań zintegrowanych, takich jak połączenie elementów meblowych z oświetleniem wewnętrznym, dźwięk, integracja systemów sterowania energią elektryczną, automatyka mechaniczna, inteligentne informacje o produktach meblowych, systematyczne i tak dalej, bardziej obfite I dokładny system produktów.

Obecnie chińskie meble doświadczają reform strukturalnych w celu promowania przemiany w przemyśle po stronie podaży, "zdolności, zapasów, delewarowania, redukcji kosztów, krótkiej płyty" podstawą jest promowanie podnoszenia jakości i technologii. W przyszłości, wraz z wdrożeniem strategii "2025" w Chinach, wyprodukowanej w Chinach, będzie przemysł niemiecki w Niemczech 4.0, branża internetowa, na wzór włoskiego designu, w kierunku nowego etapu rozwoju.


Para:Przeję cia nie sĘ ... celem ani zmianĘ ... w Casper Następny:Przemysłowe sprzężenie razem, aby pomóc olejowi z branży meblarskiej w wodzie