Rynek wybrał i wyrafinowane produkty były popularne

- May 22, 2017-

Wraz z przyspieszeniem procesu rozwoju miast model funkcjonowania rynku, który został ustalony tylko ze względu na efekt klastra, nie był w stanie nadążyć za The Times. Układ chaotyczny, zarządzanie wstecz, brak dopasowania, coraz bardziej utrudniały długoterminowe zarządzanie i rozwój rynku materiałów budowlanych domowych. Marki i sprzedawcy rynków mieszać jeden pokój, nie tylko, że nieszczęście, słynna marka ma pozwolić entuzjazm klientów końcowych udekorować nowy dom i emocje wyczerpane zmęczeniem i zamieszaniem.

Jest pilna zmiana kształtu przestrzeni biznesowej, naukowa i standaryzacja połączenia jednostek oraz rozwój przestrzeni przemysłowej. Rynek materiałów budowlanych domowych potrzebuje pilnie dużej skali, naukowego zarządzania, jednolitych inwestycji i nowej przestrzeni i modelu operacyjnego, aby stymulować ciągły rozwój branży. Uważa się, że tradycyjny przemysł może również dostrzec logikę biznesową tego: nowo wyremontowane centrum materiałów budowlanych stanie się domowym materiałem budowlanym "wystarczy"!

Zarządzanie marką obecnego gospodarstwa domowego nadal jest tradycyjnym "rozległym typem", a przyszłość musi być "wymyślna", a marka jest uprawiana. I trend rozwoju marki domowych materiałów budowlanych, tylko siła przedsiębiorstwa jest wystarczająco silny, może rozwijać wiele marek strategii i realizować wzajemną harmonię między wieloma markami.

W obecnej sytuacji branży domowej marki wyrobów budowlanych jest wspólna, brak zindywidualizowanej marki. Doświadczenie w zarządzaniu marką nie jest dojrzałe, ponieważ marka konsumentów bez segmentacji, firmy nie rozumieją rynku, jest dla marki i "twardej" marki.

Gotowy do przyszłego kierunku rynku, "niestandardowych" gospodarstw domowych może stanowić bardzo silny popyt, głównie w drewnianych drzwi, szafa, wymagania szaf dostosowania będzie wyższa. W wzorcach konsumpcyjnych i wzorcach konsumpcji, na rynku, opierając się na towarzystwie odzieżowych, opakowanie będzie coraz wyższe, a więc podobne do masowej personalizacji, może realizować dużą skalę produkcji, dzięki czemu relatywna indywiduacja jest stosunkowo łatwa do wdrożenia na rynku. Ale czy niestandardowy, czy nie, w przyszłości materiały budowlane w budownictwie domowym nadal wymagają klasycznego produktu. Teraz rynek jest "hybrydowy", z coraz bardziej oryginalnymi markami.

Trend przyszłego rynku domowego dotyczy przede wszystkim rozwoju przestrzeni handlowej, trybu pracy, ogólnego dostosowania i efektu marki. Zgodnie z czterema kierunkami, przedsiębiorstwa budowlane zajmujące się materiałami budowlanymi w czasie planowania układów i rozwoju w przyszłości, muszą być bardziej dokładne pozycjonowanie, z jednej strony muszą upewnić się, że jakość projektu produktu, z drugiej strony W zarządzaniu sprzedażą promowanie marki musi dostosować się do potrzeb rynku.


Para:W Jd.com znajduje się 618 włoskich mebli Kartell Następny:Piękny projekt pomoże chińskiej meble na rynku międzynarodowym